Už dnes 18. května 2011 můžete na televizi Barrandov shlédnout další díl populárního pořadu Pelíšky slavných, kterým diváky provede moderátorka a zpěvačka Gabriela Goldová.

Na svoji další návštěvu jsme zavítali do pelíšku k herečce a moderátorce Jitce Asterové, která svolila a pozvala celý natáčecí štáb vůbec poprvé do svého bytu v centru Prahy s výhledem na Hradčany. Dozvíte se také, do jaké pražské hospůdky sympatická moderátorka pořadu Prominenti ráda chodí, proč se ulítává na bruslení na ledě, jak probíhají rituály s televizním a produkčním týmem před natáčením jejích pořadů a kdo Jitku pravidelně před natáčením“ obšťastňuje“. Tak nezapomeňte a pojďte se už ve 21.50 ohřát do pelíšku k energické Jitce Asterové.


Asterová a Goldová

Gábina Goldová o Jitce Asterové

Jitka Asterová je fakt okouzlující baba v nejlepších letech. Herečka, která na svém kontě sice nemá titulní role českých filmových trháků, ale zato popularitu těch jejích roliček v kultovních českých filmech by jí mohla závidět nejedna herečka. Vesničko má středisková, manželka Ladislava Županiče, když jim Otík zbourá plot, nemá chybu. Nebo Čas sluhů. Většinu lidí asi chytla Jitka jako moderátorka pořadu Sexy život. S úžasnou přímočarostí se až donedávna věnovala těm nejpřirozenějším věcem lidského života. Někdo by se červenal, Jitka ne.

Asterová a Goldová

Jitka Asterová je ten nejpřímočařejší člověk, s ní si vždycky musíte být naprosto jisti, že Vám říká pravdu. A je jí úplně jedno, jestli tu pravdu říká někde prodavačce v obchodu nebo prostřednictvím mikrofonu éterem miliónům lidských uší.

Klidně se Vám přizná, že si na obličej dává po ránu mražený hrášek, i když to podle mě určitě vůbec nepotřebuje.

Reklama