Ahoj redakce, bude mi čtyřicet, takže několik šéfů jsem už zažila, zatím to byl vždycky muž. Tento můj poslední je teda pěknej prasák. Je mu 54 let a já vlastně zažívám takové to sexuální harašení na pracovišti.

Začalo to o Vánocích, kdy jsme popíjeli a ochutnávali, co všechno se nám nashromáždilo za dobré vínko. Zůstali jsme sami, nejdřív vedl takové ty řeči, jak jsem sexy, jak mi to sluší, jak mi sex kouká z očí, jak mám pěkný prsa atd., sem tam mezi řečí ruka na rameno, na stehno, ale opravdu nic víc (i když i to mně od starýho dědka připadne dost!), při loučení a přání šťastných a veselých mě vroucně a dlouze začal líbat a mumlat opilecké řečičky, jak jsem skvělá - utíkala jsem domů, jako když do mně střelí, připadlo mi to směšný a zároveň jsem se cítila trapně.

No a od té doby, jakmile jsme sami, sjíždí mě pohledem, poplácává po zadku, bere kolem ramen a vede dvojsmyslné řečičky. Naštěstí těchto chvilek moc není, jsou tu spolupracovníci a jeho žena je žárlivá stíhačka a většinou přichází do firmy s ním a je vždy někde nablízku.

Musím podotknout, že si nepřipadám jako nějaká oběť nebo v ohrožení, i když někdy ve mně zakřičí hrdost, co si to ten chlívák dovoluje, jakým právem, ale daří se mně mít pořád odstup a hlavně na ty jeho kecičky o sexu nereaguju, a to je vždycky vykulený, jak to že se nečervenám. Takže já si vlastně stěžuju na jeho ženu, která s ním nespí, a on je potom celý nadržený a v práci s ním nejde vydržet.

Tímto apeluji na všechny manželky ředitelů a šéfů, prosím Vás, milujte se s nima, ať máme my asistentky a sekretářky v práci klid! Vlastně samy riskujete, že váš mužík bude pokukovat po jiné!! Určitě mi nejedna kolegyňka dá za pravdu.

Pěkný den, Ladislava

----------------------------------

Milá Ladislavo, díky za Tvůj příspěvek. Ale nejsem si moc jistá, že Tvá závěrečná výzva bude mít nějaký účinek. Oni totiž někteří chlapi - i když mají doma sexu dost - jsou prostě prasáci od přírody. Anebo od přirození? Jednoho takového jsem taky zažila... dal pokoj, až když jsem mu hrábla mezi nohy a řekla něco hodně oplzlého :o))) Tím Ti nechci radit, vím, že se šéfem jsou tyhle věci podstatně složitější.

Hezký den všem přeje

Reklama