O tom, že nejenom vaše děti, ale i vás, Marťánci od firmy Walmark nadchli, není pochyb.
Se svými vesmírnými loděmi a přísunem vitaminů tolik potřebných ke zdraví asi zastavili u nejedné z vás doma. A tak mají určitě značný podíl na tom, jak moc se vám vydařily následující soutěžní slogany, které jste nám do redakce zaslali.
No - bodejť - jakmile má tělo vše, co potřebuje - jde nám všechno snáz...
Nebo máte jiný názor? Tak čtěte...

1: Pro děti a jejich zdraví, vitamíny jsou to pravý, Marťánci jsou pro zdraví, navíc děti pobaví.
Adi: Od Marťánků vitamíny pro děti jsou zdrojem zdraví! 
Marťánci už k nám letí, vezou náklad vitamínů. Pro děti a jejich zdraví, zdolají i černou díru!

Aluna:  Pro zdraví vašich dětí Marťánci už z dálky letí. Vitamíny vezou dětem, letí, letí celým světem.
AnnaS: Dítě křičí maminko, je mi strašně špatně, co mám dělat řekněte, jsem už z toho na dně! A pak běží reklama, vitamíny Marťánci? Děláte si legraci? Pak je koupím dítěti, na chřipku a bacily, nemám ani ponětí, co jsme to jen zkusili, pomohlo to, to se ví, www.martanci.cz Vám napoví.

Bobina: Nevisí-li vlajka zdraví, vitamíny všechno spraví a pak děti ve spánku vidí tisíc Marťánků, ti nám s chřipkou nezbednou, zdraví zase pozvednou.
bobisek: Zelí - banán - jahoda, nemoc není náhoda, proto děti na zdraví vitamíny chroupají. Milá děcka - ať jste zdraví, to Marťánci Vás pěkně zdraví.

brouček ála: Chci být zdravý chci být fit, tak si vezmu vitamín, to je dnešní hit! Marťánek, to je ten pravý, ten mají děti nejraději
caki: Vitamíny, minerály, všechno znají Marťánci, přilétají kosmolodí z té své malé planety, přivážejí kopec zdraví pro mrňata, pro děti.

Depeche: Marťánci už letí k nám, za vitamíny pospíchám. Žádnou nemoc nechci mít, bez bacilů budu žít. Každé ráno, každý den pro děti je to snad sen - Marťánka si ochutnám a zdraví pevné jako skála mám.
Drahuška: Děti zdraví vyžadují, za Marťánky pospíchají, vitamínky papají a radostně si zpívají: Jé, Marťánky máme rádi, jsou to naši kamarádi, surfujeme na netu, najdeme tam kometu, která svítí do dáli a bacily zahání.

Fée: Honem děti! Už k nám letí! V nebi plném beránků vidím i loď Marťánků. Smějí se, jsou veselí, copak nám to přinesli? Vitamíny z hvězdných cest, aby zdraví mohlo kvést!
Gabi: Hurá, děti, do vesmíru, Marťánci v něm našli díru! Vitamíny pro zdraví, celý vesmír zaplaví.

imma: Podívejte děti, kdo k nám dneska letí. Jestli jsou to Marťánci, zažijeme legraci. Ať jsme nemocní, či zdraví, Marťánci nás trablů zbaví. Přivezou nám vitamíny, nabereme spustu síly, na hraní i na zlobení budem zase připraveni
juhor: Zdraví hýčkat, to je třeba, zvláště, když jde o děti, když se náhle nemoc blíží, tak Marťánci přiletí. Firma Walmark má pro děti vitaminů zásobu, na prevenci, při bolesti i na každou chorobu. Děti, co je užívají, jsou zdravé jak rybičky, vždy se těší, až vyskočí k nim Marťánci z krabičky.

Kikoska: Je-li zdraví dětí ohroženo, nezoufejte - za okamžik bude vyřešeno! Když přiletí Marťánci, vitamíny burácí, nemoci se poztrácí...
Konopnikova: Marťánci k nám přilétli, ze vzdálené planety. Mají dlouhá tykadla, až jsem smíchy upadla. Děti za nimi běží, i když venku sněží. Chvíli se pak koulují, děti ale bodují. Vzdáváme se, pozemšťané, vyhrát nad vámi je marné. Čím to je, že máte tolik síly? Jíme vitamíny, po nich naše tělo sílí. Zdraví z nás vyzařuje, že pod náma i sníh taje. A tak milí kamarádi, jezte hodně vitamíny do odvety, ať jste čilí.

Lenulka: Co se týká zdravíčka, Marťánci jsou jednička. Pospěšte si, letí světem, vitamíny vezou dětem. Vše s příchutí ovoce, s dárky bude legrace. Kalkulačka, hodiny, pro děti do každé rodiny!
Meesha: Jdu si takhle do obchodu, koupit chipsy, stolní vodu. Už je večer, už se stmívá, Jak to v zimě vždycky bývá. Lampy náhle zhasínají, Divím se, dech se mi tají. Strachem se mi svírá břicho, Kráčím sama, všude ticho. Náhle vidím zvláštní záři, že by jeli opraváři? Kouknu vzhůru, kulím oči, UFO – talíř se tam točí! Už mě vidí, už mě mají, copak se mnou udělají? Do talíře vytáhli mě, všichni svatí, stůjte při mě… Uvnitř ze mě spadl kámen, hurá, není se mnou ámen! Kdo by neznal tyhle chlapce - zelení, na hlavách střapce.
MARŤÁNCI jsou lidem známí z televize i z reklamy. Jeden z nich jde ke mně, praví: “Copak děláš pro své ZDRAVÍ? Cpeš do sebe VITAMÍNY, nebo jíš jen laskominy?”
Abych řekla pravdu,” pravím, “hazarduji se svým zdravím. Na mém jídelníčku chybí, čerstvé ovoce i ryby”.
Marťan na mě chvíli čučí, pod nosem si něco bručí: “Takové jsou všechny DĚTI, nejradši by jedly smetí.
Pak mi vitamíny podá: “Na zapití stačí voda. Každý den si vezmi jeden, běda, jak nebude sněden, brzy budeš jako rybka, nevleze na tebe chřipka.”
Pak mě ufon doprovodí ke dveřím kosmické lodi, a jsem zase venku, sláva!
Navíc ještě budu zdravá.

Nagi: Marťánci už letí hvězdnou oblohou, na Zemi rádi zabaví a pomohou, vezou všem vitamíny pro zdraví, to chytré děti jistě ocení!
Olina: Vím, co mají děti rády, s Marťánky jsou kamarádi. Když chtějí být krásní, zdraví, chytří, šikovní a hraví, vitamíny honem jedí, co je zdravé, dobře vědí. Kterou příchuť si však vybrat? To je jedno, neboť vyhrát svoje zdraví můžou vždycky, vždyť to nejsou žádný nicky.

Petrana: Hola děti, kdo to letí? Lodi plné Marťánků! Vezou zdravé vitamíny, ze souhvězdí Walmarku.
Prema: Děti mají výhodu, Marťánci nosí pohodu, starají se o zdraví a ještě přitom pobaví. Obsahují vitamíny, pomůžou víc než kdo jiný. S Marťánky pak budeš fit tečka, čárka, vykřičník.

Šára: Loď Nostromo, loď Nostromo... povolte prosím přistání.... Tady Marťánci z planety Walmark, máme na Zemi poslání.... zásobit děti vitamíny, myslíme na jejich zdraví... na zoubky, chřipky, na angíny, i bolest bříška spraví. Loď Nostromo, povolte přistání, máme na Zemi poslání...
Vendelín : Haló, kde jsi, Marťánku, volá dcerka na dálku. A já mám radost, že je zdravá a můžeme do parku! Vitamíny ráda baští, takže bacil nás nepraští. Děti máme kolem sebe, ale rýmu odežeňme :-)       

Líbilo? Tak šup, šup, pro vitaminy!
Váháte-li, pak navštivte www.walmark.cz