„Musíš mít vždycky perfektní a čisté prádlo, co kdyby tě porazilo auto!!!" Tuto podivně absurdní větu možná slyšela nejedna z nás od svých matek. No jen si to představte: Vy v bezvědomí  ve vytahané podprdě stokrát přežvýkané automatkou a zapraných kalhotkách neidentifikovatelné barvy... co by tomu řekli saniťáci, sestry, lékaři? Trapas!

Tak to je možná extrémní začátek našeho dnešního tématu o prádle. Ale ruku na srdce, můžete se vždycky a za všech okolností pochlubit, co nosíte pod perfektní vnější slupkou? Můžete se pochválit, nebo jste ráda, že to, co se nazývá prádlem, zůstává pěkně ukryto? Ano, třeba právě teď.
Jaké prádlo máte na sobě? Jen si vzpomeňte, jak jste na sebe ráno rozespalá a ve spěchu naházela, co vám padlo pod ruku.

 

Cítíte se pohoršena? Že se vám něco takového nemůže stát? Tak to vám tleskám!

Pokud se ale trochu rdíte a přiznáte, že jste omylem hrábla do přihrádky určené tzv. na dotahání na chalupě, vězte, že byste zdaleka nebyla výjimkou. Věřte, že už jsem viděla při různých kostýmových zkouškách ledacos. Od super prádélka na super depilovaném, voňavém těle, po prádlo nevábného tvaru, barvy i odéru. A  jestli si myslíte, že se dotyčná zastyděla a pochopila významně otevřené okno jako signál, že by příště mohla použít alespoň deodorant, jste nenapravitelná naivka. V tu chvíli se dostávám do nepříjemné situace, kdy se cítím trapně za druhé. Ale obraťme list.

Vzpomínáte si na svou první podprsenku? Těšila jste se na ni a cítila se strašně dospělá, nebo jste tu chvíli, kdy se budete muset okšírovat", oddalovala, jak to jen šlo?
Jako já. Podprsenky jsem začala nosit, až když jsem byla těhotná. Předtím jsem chodila bez a naprosto mi to vyhovovalo. Vždycky jsem nosila spíš jednoduché, pokud možno bílé spodní prádlo. Dnes mě baví i krajky a barvy a obchody s prádlem nikdy neminu bez povšimnutí. Pěkné prádlo mi dává dobrý pocit. A co vám, milé ženy-in?

Jaké prádlo se vám líbí?
Jednoduché hladké, sportovní nebo krajkové?
Máte problémy s jeho nákupem?
Znáte přesně svoje číslo podprsenky?
Pamatujete na tu první?
Mění se časem váš vkus?
Kdy jste si na prádle dala nejvíc záležet?
Zažila jste s prádlem nějaký trapas?

Odhoďte zábrany a pojďte si o prádle popovídat.

 

Reklama