Novou live show vymyslel a bude jí provázet na internetové televizi Stream rocker Daniel Landa (39). V režii jeho manželky Mirijam vznikl projekt Peklo s Landou, v němž se pětice „ztracenců“ převtělí v novodobé gladiátory.

„Nejde o to vytvářet umělou realitu, jako je to v některých jiných pořadech,“ říká Daniel Landa. „Pět chlapů s různou minulostí zkusí najít nový smysl a směr života v tom, že budou tři měsíce trénovat thai box. A dost tvrdě, o to se postarám.“
Během jednotlivých dílů by se gladiátoři měli podívat až na hranici jejich možností, psychických i fyzických.

„Bude to bitva proti nudě, nicnedělání a rezignaci nad osudem,“ říká Landa. „Tihle chlapi určitě nejsou v podobné situaci na světě sami a jejich příklad může pomoci jiným.“

Jednotliví gladiátoři mají za sebou leccos: loupežná přepadení a pět let ve Valdicích, závislost na hracích automatech, duševní zhroucení a psychiatrickou léčbu, drogy, deprese... Na ně všechny si vystudovaný herec, který kromě hudby miluje silné motory a jezdí závodně rallye, troufne. Kdo zvítězí, bude jasné v březnu příštího roku.

Zdroj: Korzo

Co si myslíte o Landovi? Posloucháte jeho hudbu? A co říkáte na jeho novou show? Šla byste vy do Pekla s Landou? Nebo by jste tam někoho ráda poslala? Myslíte, že show může přinést užitek a někomu pomoct?

Reklama