Foto: Shutterstock

Na vystoupení v Malawi v roce 2016 připomínala Madonna postavu z Alenky v říši divů. Také si zapomněla spodek, a kromě pruhovaných punčošek dole nic neměla. V růžové se asi snažila vypadat sladce, ale to jde u zpěvačky kvůli jejím obscénním pohybům jen těžko.


Foto: Profimedia

U Madonny bývá problém v tom, že většinu času vypadá, že se zapomněla doobléct. Na body většinou patří kalhoty nebo sukně a síťované punčochy s podvazky se nejeví jako to nejvhodnější oblečení na slavnostní udílení hudebních cen. Fotografie je z roku 2013.

Foto: Profimedia

Následující look z červeného koberce v roce 2009 obletěl média a rozhodně se o něm nepsalo pozitivně. Kvůli podivné ozdobě ve vlasech byla zpěvačka přirovnávána k velikonočnímu zajíčkovi. Podpatky vysokých kozaček připomínaly spíše kopýtka. 


Foto: Profimedia

O to, jak sladit jednotlivé kusy oblečení, aby společně vytvořily hezký celek, se zpěvačka nikdy moc nezajímala. Výsledek tohoto nezájmu je možné vidět na fotografii z koncertu v roce 2001. Pod podivnou propálenou sukní má Madonna ještě výrazné kalhoty a boty s přezkami.


Foto: Profimedia

Reklama