Velikonoční neděli prožila netradičně naše čtenářka Claire. Navštívila totiž psí útulek, kam přinesla pejskům dobroty a pochoutky, které vyhrála na našem magazínu! A k tomu pejskům ještě nakoupila další dárky.

Hezký den po Velikonocích!

Letošní Velikonoce jsem prožila trošku netradičně. Jelikož jsem pobývala delší dobu v Alpách na pracovně - studijním pobytu, mám teď plno restů ve škole. Takže po příjezdu oslava s rodinou a pak se jen učím, učím a učím. Mezitím si udělám výlet do Prahy na zkoušku a zase se vrčím, vrčím a už u toho opravdu vrrrrčím :D

Ale zatím jsem doma za šprta, protože obě zkoušky mám za jedna - jak říkám - zatím :).

Ale v neděli jsem udělala výjimku. Protože jsem u vás vyhrála před časem pochoutky pro pejsky a kočičky, konečně jsme mohli vyrazit je předat! A navíc jsem si tam vydělala i nějaké to euro, tak jsem koupila pelíšek, kšíry, vodítka, dokoupila ještě pár pochoutek a vyrazili jsme do psího útulku v Němčicích. Byl Den otevřených dveří a tak jsem velice ráda vše předala pro potřebné pejsky. Nevím, jaký kdo z vás máte pocit, když přijdete do psího útulku. Já takový, že se mi chce hned brečet, svírá se mi hrdlo a nejsem schopná promluvit. Pak obejdu všechny hafany, každému dám nějaký ten pamlsek, pohladím je a nejraději bych si je vzala všechny domů. Což samozřejmě v reálu možné není. A tak se slzami v očích odcházím... Zase se tam vrátím, to je jasné! Jsou vděční za každé pohlazení, dobré slovo a můžete s nimi vyrazit na vycházku. To by vás samou láskou snědli! A koupit jim něco dobrého na zub nebo hračku. Doporučuji každému. Výborná terapie na všechno!

clare

clare

clare

Za týden vyrážíme do kočičího útulku...

Claire

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.


Milá Claire,

dovedu si představit tu psí radost. Přiznám se, že v psím útulku jsem ještě nikdy nebyla, nějak na to nemám sílu... Vy jste lepší. :-)

Moc Vám děkuju za příspěvek, hezký den.

Lucka

Reklama