A kdo tuto pohromu způsobil? To si přečtěte v příspěvku od maminky Pegonely. A přikládá i pěkné fotografie (ty už jsou bez děr ))

Dobrý den,

žiji s dospívajícím synem a psem. Je to městský pejsek, a tak, jako většina městských čtyřnohých kamarádů, může i Ben do postele. Nespí v ní, ale před spaním občas skočí do postele pomazlit se. Proto převlíkám postele často, většinou už po týdnu až deseti dnech. Při horším počasí i častěji. Bena sice sprchuji po každé procházce, ale jistota je jistota.  

Vždy jsem dávala přednost mezi materiály bavlně a flanelu. Jsou příjemné na dotek. Přešla jsem ale ke krepu, kvalitnímu krepu, který se nemusí žehlit. V zimním období ale převládá oblíbený flanel. Bavlnu i flanel žehlím. Přesto je postel krásně vyžehlená jen do chvíle, kdy do ní přistane můj syn a po něm náš pes. Mám ale dobrý pocit.

Ben si nejvíc oblíbil povlečení s fotoobrázkem kočky. A tak si „pán pes“ hoví na kočičím povlečení a vůbec mu to nevadí. Přikládám fotografie.

Když byl syn malý, chodil do školky, dostal k Vánocům mimo jiné také krásnou ložní soupravu s medvídky. Byla modrá a zdobili ji roztomilí medvídci v různých polohách a s hračkami v packách. Syn si soupravu oblíbil. Mé dítě ale bylo vždy hodně tvořivé. A tak se jednou stalo, že jsem večer sundala přehoz přes synovu postel, abych syna uložila. Čekalo mě překvapení: Synova deka i polštář byly samá díra. Syn si všechny medvídky z povlečení vystříhal nůžkami a nalepil si je do notesu. Líbili se mi natolik, že je na povlečení nenechal. Tehdy jsem šílela zlostí a syn dostal na zadek, dnes se tomu jen směji. Prostě dítě. Nepřála bych ale žádné mámě, aby večer odestýlala postel a místo krásného povlečení našla jen deku samou díru, děravou víc, než ementál.

K příběhu zasílám také fotku, jak můj syn spí jako na obláčku s naším prvním psem, Dastíkem.

S pozdravem
Pegonela

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

jedna

dva

tri

ctyri

pet

_________________________

No ty fotky nemají chybu. Pejsek uléhá do kočičího povlečení :)
A váš synek je na té fotce jako andílek, jestlipak je i tak hodný ))
Děkuji za milý příspěvek a přeji hezký den ve společnosti synka i Dastíka.
Saša

Téma dne 5. června 2012: Ložní prádlo

  • Jak často měníte ložní prádlo?
  • Jaký upřednostňujete druh? Krep, bavlnu, satén …
  • Řídíte se tím, co právě frčí? Zejména u dětí (viz. My z Kačerova)
  • Vybíráte si povlečení podle kvality?
  • A také podle vzhledu? Jakou barvu máte nejraději?
  • Žehlíte povlečení?
  • Mají (měly) vaše děti třeba nějaké specifické přání ohledně povlečení?
  • Ustýláte každý den, nebo jenom peřiny přehodíte?
  • Pokud máte možnost, dáváte peřiny vyvětrat ven?
  • Myslíte, že dnešní ložní prádlo je kvalitní?

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
a můžete přiložit i fotografii vašeho ložního prádla, třeba vyhrajete právě na základě toho nejhezčího :)

CENA pro výherkyni

Partnerem tématu je společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Více najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.
Cena pro vybranou čtenářku je voucher na nákup na na www.matejovsky-povleceni.cz v hodnotě 1000,- Kč

Reklama