Letos můžete a podle nejnovějších světových trendů to bude naprosto v pořádku.

Pokud jste tak trochu exhibicionistky, ráda provokujte a jste ve svém živlu, když vás jiní hodnotí, bude tento trend přesně podle vašeho gusta. Však se mu také ne nadarmo říká Peep show trend. Jeho kouzlo spočívá v umění flirtovat a svádět.

trend

Krajky, transparentní materiály, satén, to jsou látky, které jsme zvyklé vídat spíše na dámském prádle a pod oblečením. Tentokrát se neskrývají, ale dávají se na odiv.

S čím je nosit?

Nabízela by se dámská elegance, ale to už tady bylo. Tentokrát se tyto provokující kousky kombinují spíše se sportovně laděným oblečením, teprve potom vzniká to správné jiskření, jak říkají módní teoretici.

trend

Jenomže jim se to říká, že? Když budu škarohlíd a představím si to v praxi, může vzniknout model k pohledání: Obleču si tepláky, k nim vysoké štekle a navrch kombiné. Nebo si vezmu sáčko a k němu saténové gaťky od pyžama. Jedno oko nezůstane suché.

Ale jak už to v módě chodí, nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Já bych si možná nějaký kousek i vybrala. Dokonce něco podobného doma mám a mohla bych to oprášit. Kdysi mi v jednom butiku vnutili volánkový růžovoučký šifonový „topík“ se špagetovými ramínky. Měla jsem ho párkrát v divadle, ale dnes bych si  ho klidně oblékla k sepraným džínám a myslím, že by to nemuselo vypadat špatně. Nebo že bych zkusila ty tepláky? :-)

A co vy? Ráda provokujte? Nosíte zdánlivě nesourodé kousky?

Reklama