Pražští kriminalisté vyšetřují případ zneužití devítiletého děvčátka. Závažné trestné činnosti, kdy se obětí pravděpodobně sexuálně narušeného pachatele stala teprve devítiletá dívenka.

Došlo němu v pondělí po páté hodině podvečerní v prostorách nového obchodního centra na Pankráci. Stále neznámý muž se zapovídal s devítiletou dívenkou. Namluvil jí, že nakupuje pro svoji dceru. Seriózně působící muž středního věku ji požádal, aby si vyzkoušela vybrané zboží a poradila mu s výběrem dárku. Dívka se po krátké rozmluvě dala přesvědčit a šla s ním do zkušební kabinky.

Tam se ale hodný pán změnil v agresivního zvrhlíka a začal ji při převlékání osahávat. Dívku v pasti kabinky pohlavně zneužil.

„Podařilo se z bezpečnostního kamerového systému zjistit a zdokumentovat podobu pachatele. Šetřením vyšlo najevo, že tento podezřelý muž měl již několik dní před touto událostí obtěžovat jinou dvanáctiletou dívku ve stejném obchodním centru,“ uvádí policisté na stránkách ministerstva vnitra. Kriminalisté obrázky zveřejnili a obracejí se na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání.

Popis pedofila

Muž bílé pleti, středního věku mezi třiceti až čtyřiceti lety, vyšší postavy. Měl neoholenou tvář – prošedivělé vousy, kratší husté černé vlasy. Samozřejmě se může pokoušet měnit svůj vzhled i oblečení. V současné době může být již hladce oholen. Na místě byl oblečen do dlouhého černého kabátu a černých plátěných kalhot.

Neznáte ho?


Reklama