Důkladná péče o pleť na obličeji je skvělá. Pokud se chceme vyhnout prvním známkám stárnutí a celý proces zpomalit, je velmi důležitá právě prevence. Často ale zapomínáme na oblast krku, dekoltu a paží a právě tyto partie mohou velmi snadno prozradit náš věk. Je proto dobré jim věnovat stejnou pozornost jako svému obličeji. Pokud toužíte po dekoltu bez vrásek, dejte mu to, co potřebuje. Pravidelnou péčí o dekolt a krk vhodnými prostředky lze proces stárnutí zmírnit, neboť pravidelná péče dokáže pokožku vypnout, zformovat a zpevnit. Fytofontana přináší produkty, díky nimž bude vaše pokožka prsou a krku stále mladá.

obr

Krása poprsí závisí na tonizaci a napnutí pokožky, která  ho pokrývá a která  tvoří podle slov odborníků „přirozenou podprsenku“. Poprsí je jednou z nejcitlivějších složek osobní krásy ženy, proto si vyžaduje speciální péči a pozornost.

obrBiotechnologické sérum Fytofontana Decoletteceutical se zaměřuje na oblast krku, dekoltu a paží. Tato emulze je založena na liftingovém komplexu, který vypíná a zpevňuje pokožku. Má okamžitý účinek, zmírňuje mimické vrásky a působí protizánětlivě s antioxidačními účinky. Seženete v lékárnách a na internetu v balení 125 ml za doporučenou cenu 599,- Kč.

Největší předností těchto produktů je, že krásného dekoltu lze dosáhnout bez zákroků plastické chirurgie a efekt je okamžitý. Zvýšená péče o oblast krku, dekoltu, paží a prsou se vám v pozdějším věku vrátí, pokožka je méně ochablá, s méně vráskami a hlubších výstřihů se nebudete muset bát.

obrHerb-pharma AG

Švýcarská společnost Herb-pharma AG je výrobcem a dodavatelem doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Herb-pharma AG přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro zákazníka: „Zdraví člověka založené na přírodních a biotechnologických produktech.“

Reklama