Dávno není pravda, že v zimě nesmíme hydratovat naši kůži. Je jen obrovský mýtem, že voda v krému zmrzne a miničástečky ledu kůži poškodí. Je to přesně naopak – na hydrataci musíme v zimě myslet mnohem více, a pomáhat si správnou profesionální kosmetikou, jako je MoliCare Skin.

5a392831b89d0obrazek.pngAsi každá žena touží po tom, aby její pokožka zůstala s věkem stále pružná a zdravá. Není to nemožné, je však nutné zvolit správnou kosmetiku a taky péči přizpůsobit tomu, jaké je momentálně roční období. V zimě je kůže vystavována škodlivým vlivům, smogu a chladu a nestíhá se obnovovat a promazávat tak často, jako třeba v létě. Ohroženy jsou zejména ruce, které jsou často i při nízkých teplotách odhaleny a kůže na nich se vysušuje opravdu rychle. Ten správný krém bychom měli nosit stále sebou a promazávat ruce několikrát během dne.

Nejlepší odbornou péči o oslabenou, podrážděnou a namáhanou pokožku nabízí kosmetika MoliCare Skin. Obsahuje Nutriskin Komplex z mandlového oleje, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a kreatinu, jenž jako součást emulze na bázi vody v oleji působí blahodárně na pokožku.

5a392823825fbobrazek.pngKrém na ruce MoliCare Skin dlouhodobě a hloubkově hydratuje pokožku rukou. Díky emulzi typu „voda v oleji“ je tato péče jako dělaná na hydrataci v zimě. Proniká až do druhé vrstvy kůže a působí tak až několik hodin. Pro péči o celé tělo připravila tělová řada MoliCare Skin také tělové mléko a ošetřující olej pro velmi suchou pokožku. Produkty nezanechávají pokožku mastnou a chrání ji před škodlivými látkami.

5a39284bedee4obrazek.pngPečující kosmetika MoliCare Skin nabízí tu nejlepší péči o oslabenou pokožku. Dokazuje to i fakt, že krémy MoliCare jsou často první volbou i pro profesionální zdravotnická zařízení, kde je kvalitní péče o kůži opravdu zásadní, a to jak u pacientů, tak u zdravotnického personálu. Všechny výrobky z tělové řady MoliCare Skin podporují přirozenou funkci a zdraví namáhané kůže. Mají příjemnou svěží vůni, neobsahují žádné živočišné složky, barviva ani aromata a jsou dermatologicky testovány pro citlivou pokožku. Zakoupit je můžete v lékárnách nebo na eshopu www.lekarnahartmann.cz.
 
 

Reklama