Uvědomujete si nebezpečí slunečního záření? Dermatologové varují! Pozor! Je třeba se chránit jak před UVB, tak před UVA zářením. Obě záření mohou způsobit nenapravitelná poškození kůže během několika minut. UVB paprsky hřejí a jsou hlavní příčinou spálení a pigmentových skvrn. UVA jsou o to zákeřnější, že nehřejí, a tudíž je na pokožce necítíme. Avšak i ty jsou příčinou zhoubných nádorů kůže. Vystavovat své tělo slunečním paprskům čím dál častěji nahání strach. Chraňte se kvalitní opalovací kosmetikou. Ty nejkvalitnější opalovací krémy koupíte v lékárně. Přinášíme vám několik užitečných tipů od Lékárny AVE, se kterou spolupracujeme.

Prodlužte své opálení

Francouzská opalovací kosmetika značky Bioderma obsahuje patentovanou složku buněčné bioochrany. Ta bezprostředně chrání buňky před škodlivými účinky UV paprsků a současně stimuluje obranné mechanismy pokožky a chrání její DNA. Produkty Photoderm Bronz pak navíc aktivují, zintenzivňují a prodlužují přirozené opálení. V jednotlivých řadách Biodermy si vyberou lidé všech fototypů, značka myslí i na teenagery, kteří mají problémy s akné nebo na velmi citlivou dětskou pokožku.

U vybraných produktů nabízí e-shop Lékárny AVE slevu až 65 %!

Bioderma

Pozor na předčasné stárnutí pleti!

Ochrana před sluncem je důležitá kvůli škodlivému vlivu UV záření. Studie zaměřená na lesklou pleť odhalila nárůst produkce kožního mazu o 26%, byla-li pleť denně vystavena UV záření. „Řešením jsou opalovací přípravky 2-v-1, které pleť hydratují a zároveň v ní zadržují vodu, aby byla hebká a suchá na dotek. Tyto přípravky zároveň zabraňují předčasnému stárnutí sluncem příliš vysušené pleti,“ popisuje doktorka Šantavá z Lékárny AVE. Kosmetika Vichy nabízí kromě tělové řady také hned několik opalovacích gelů a krémů na obličej.

V e-shopu lékárny Ave je nyní koupíte až o třetinu levněji!

Využijte skvělé AKCE Lékárny AVE a Vichy

Vichy cestovní set ZDARMA

Pečujte o svou pleť i v létě. Při nákupu opalovacích přípravků Vichy v hodnotě nad 490,- obdržíte cestovní set 4 miniproduktů ZDARMA.

Značka Vichy si pro své zákazníky připravila speciální letní nabídku s praktickým dárkem v hodnotě až 300 Kč.

V tomto kitu najdete osvěžující, zklidňující a regenerační termální vodu z Vichy (50 ml), cestovní balení micelární vody (30 ml), miniaturku denní péče Aqualia Thermal (15 ml) a mini přípravek na opalování, novinku Idéal Soleil Bronze SPF 50 (3 ml).

Celý tento set je sestaven jako ideální letní pomocník v péči o vaši pleť.

Více informací najdete na stránkách www.lekarnaave.cz/Pece-o-plet/vichy/capital-soleil

Ave

Reklama