Pečujte o svoji pleť s pomocí přírody

Rády používáte přírodní kosmetiku? A chcete, aby vaše pleť byla dlouho mladá a svěží? Pak právě pro vás je to nová řada od švédské kosmetické firmy Oriflame s názvem Swedish Care.

Jedná se o program každodenní péče o pleť, který nabízí tři speciální řady založené na výtažcích ze vzácných arktických rostlin a plodů, které jsou schopné řešit specifické problémy každého typu pleti. Napřed je nutné ujasnit si, jaký je právě váš typ pleti, a potom už jen zvolit tu správnou řadu. Takže -která bude pro vás ta správná? Modrá pro mastnou, zelená pro smíšenou nebo růžová suchou pleť?

 

Swedish Care pro mastnou pleť

Hlavní složkou modré řady je výtažek z březové kůry. Je ideální pro mastnou pleť, protože pokožku čistí, odstraňuje přebytečný kožní maz a odumřelé buňky a podporuje regeneraci mastné pleti.

 

Swedish Care pro smíšenou pleť

Hlavní složkou zelené řady je tužebník luční, bohatý na AHA kyseliny a flavonoidy s antioxidačními schopnostmi. Výtažek z tužebníku je pro smíšenou pleť ideální, neboť pomáhá vysušovat partie s nadměrnou tvorbou mazu a zároveň zvláčňovat partie suché.

 

Swedish Care pro suchou pleť

Růžová řada obsahuje zrníčka z plodu moruše, bohaté na vitaminy a esenciální mastné kyseliny, které dodávají do pokožky lipidy a zjemňují ji.

 

V každé z řad najdete denní krém s ochranným faktorem SPF 8 (v únoru za zaváděcí cenu 179 Kč), noční krém (v únoru za zaváděcí cenu 199 Kč), čisticí emulzi či čisticí mléko (v únoru za zaváděcí cenu 125 Kč) a pleťovou vodu (v únoru za zaváděcí cenu 125 Kč).

 

Kosmetiku Oriflame si můžete zakoupit prostřednictvím kosmetických poradkyň. Kontakt na kosmetického poradce získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz

 

 

 

 

Chcete vyhrát kompletní řadu Swedish Care (denní a noční krém, čisticí emulzi a pleťovou vodu) v hodnotě 942 Kč? Zúčastněte se soutěže a může být vaše.

 

         
Reklama