Současně značka chystá i novou exkluzivní řadu designových zubních kartáčků vyrobených z udržitelných materiálů. Pečujte o své zuby s láskou k přírodě!

6239aefb79af1obrazek.jpg

Chcete mít zdravé zuby a svěží dech a zároveň je vám blízké téma zodpovědnosti vůči životnímu prostředí? Značka Sensodyne vyvinula výjimečnou řadu zubních past nourish, která tyto hodnoty naplňuje. Její složení obsahuje přírodní ingredience a je vegan friendly, tedy neobsahuje žádné živočišné produkty ani produkty živočišného původu. Tuba a víčko jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu. Krabička je vyrobena ze 100 % z již recyklovaného papíru.

Mimořádné přírodní účinky

6239ae9a47bdbobrazek.jpgZubní pasty jsou vhodné pro každodenní a dlouhodobou péči díky jejich mimořádným přírodním účinkům. Optimalizované složení umožňuje efektivní uvolnění bioaktivních minerálů, které podporují a posilují zdraví ústní dutiny a pečují o dásně. Při použití dvakrát denně chrání před bolestí citlivých zubů a díky obsahu fluoridu chrání před zubním kazem. Řada obsahuje dvě varianty – Gently Soothing s přírodními výtažky z máty a aloe vera pro čistý a uklidňující pocit. Druhá varianta Healthy White pomáhá navracet přirozenou bělost zubů díky přírodním výtažkům máty a citrusového oleje. Doporučená cena produktů: 136,90 Kč.

Designové zubní kartáčky

6239aea234e65obrazek.jpgVedle past značka Sensodyne brzy představí také designové zubní kartáčky jedinečně navržené pro účinné čištění i citlivých zubů, které jsou vyrobeny z udržitelných materiálů. Produkty disponují velmi jemnými štětinkami, které jsou vyrobeny až ze 66 % z recyklovaných PET lahví. Precizně zpracovaná rukojeť je zhotovená z dřevoplastu. Navíc dřevěná vlákna se pyšní PEFC certifikací2. Podobně jako zubní pasty Sensodyne nourish je i obal kartáčků plně udržitelný bez obsahu plastu – je tvořen recyklovatelným papírem a celulózou. Na výběr jsou dvě varianty – Healthy Clean SOFT s hustými, měkkými zužujícími se štětinami navrženými pro jemné, ale účinné čištění a odstraňování skvrn. Dostupná bude v elegantním pastelově zeleném nebo růžovém odstínu. Druhá varianta Healthy White SOFT je určená pro odstraňování skvrn a obnovu přirozené bělosti zubů díky hustým, měkkým a na konci zakulaceným štětinám. Kartáčky jsou k dispozici v šedé a modré barvě. Doporučená cena obou produktů je 125,90 Kč. Trojbalení pak vyjde na 249,90 Kč.

O značce: Sensodyne – jednička v péči o citlivé zuby: Sensodyne je v současné době nejprodávanější značka zubních past, které se specializují na péči o citlivé zuby. Široký sortiment pomáhá ulevovat od bolesti citlivých zubů a zároveň poskytuje komplexní ochranu zubů i dásní3. Dlouholeté zkušenosti v dentální péči, neustálý vývoj i aplikace inovativních technologií přináší viditelné zlepšení kvality života milionů lidí po celém světě. Nejen díky tomu je Sensodyne v současné době nejprodávanější značkou zubních past v ČR4 i celosvětově5, které se specializují na péči o citlivé zuby. Každá zubní pasta Sensodyne vám pomůže užívat si své oblíbené jídlo a nápoje bez starostí, a především bez citlivých zubů. Protože „Život je příliš krátký na to, abyste měli citlivé zuby“.

O společnosti GSK: Společnost GSK si klade za cíl přinášet inovativní léky, vakcíny a volně prodejné produkty co největšímu množství pacientů. Společnost se dlouhodobě angažuje v oblasti odpovědného podnikání či přístupu k zaměstnancům. V roce 2019 za své postoje získala zlatý certifikát v kategorii Top odpovědná velká firma. Firma rovněž na pravidelné bázi spolupracuje s pacientskými organizacemi a usiluje tak o zlepšení kvality lidského života. Více informací o společnosti naleznete na: https://www.gsk.com/en-gb/contact-us/worldwide/czech-republic/cs-cze/

1Neobsahuje žádné živočišné produkty ani produkty živočišného původu.
2Surovinou je vedlejší odpad a zbytky ze zpracování dřeva a buničiny, tudíž není nutná žádná další těžba dřeva. PEFC = certifikace, dokazující, že dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaného lesa.
3Při čištění zubů 2× denně.
4AC Nielsen, ČR Food/Drug celkové prodeje v Kč, zubní pasty na citlivé zuby, 01–12/2020.
5Celosvětové prodeje v GBP, zubní pasty na citlivé zuby, ZS database 10/2019 – 09/2020.

Zubní pasty Sensodyne nourish jsou kosmetické přípravky. Čtěte pečlivě návod k použití. V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, email: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. ©2022 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence. Datum vypracování materiálu: 01/2022. PM-CZ-SENO-22-00001
6239ae55b09e7obrazek.jpg