Po zimě se probouzí nejen příroda, ale také naše pokožka. Jarní období znamená pro naši pleť vyšší zátěž a s tím spojené vyšší nároky na péči o ni. Vzduch se otepluje, jarní slunce má velkou sílu a naše pleť není po zimě na nápor slunečních paprsků připravena. Navíc bývá vystavena také aprílovému počasí. Výsledkem pak bývá podrážděná a citlivá pokožka.  Ve spolupráci s Lékárnou AVE jsme pro Vás připravili tipy, na kvalitní kosmetiku La Roche- Posay. A to není vše! Využijte do konce dubna skvělé nabídky Lékárny AVE!

Kosmetika La Roche-Posaypatří k velmi kvalitním kosmetikám. Stejně jako kosmetika Vichy, je i La Roche francouzská kosmetika, která je vyvíjena s dermatology. V našem e-shopu naleznete La Roche za výhodně ceny. Kosmetika La Roche-Posay patří k velmi oblíbeným francouzským kosmetikám s obsahem termální vody. Kosmetika La Roche-Posay je odborníky vysoce uznáván a podléhá náročným dermatologickým testům. Její vzácností je výjimečný obsah selenu. Tento stopový prvek se podílí na základních obranných mechanizmech kůže proti volným radikálům. Mimo jiné, tyto výzkumy odhalují její různorodé účinky: antioxidační a ochranné, zklidňující, proti podráždění a pro zmírnění překrvení. Nejprodávanější řadou jsou termální vody a gely na čištění.

Při nákupu 2 produktů La Roche za minimálně 590,-, dostanete slevu 200,-. Stačí uvést slevový kód v košíku „laroche“. V případě, že nebudete mít 2 produkty, nebude slevový kód uznán. Akce platí do vyprodání zásob.

Více se o skvělých slevách dozvíte ZDE.

AVE

Zdroj: Lékárna AVE

Seznamte se s kosmetikou Elancyl.

Kosmetika Elancyl pečuje o ženskou krásu ve všech obdobích života během jakékoli části roku, již od roku 1971.

Výzkum, který je pro značku zásadní, vyhledává nové potencionálně zajímavé účinné látky, které řeší pevnost pokožky, tonizaci, energii, svěžest, regeneraci,..Jedním z velkých mezníků péče o tělo byl rok 1978, kdy byl poprvé použit kofein v boji proti celulitidě a to právě v přípravcích značky Elancyl. Kofein je i v současnosti nejvyužívanější látkou, kterou kosmetický průmysl začleňuje do anticelulitidních produktů. Laboratoře Elancyl jsou již více než 40 let odborníkem na zeštíhlení.

Krása není konstantní, ženy vždy touží po lepším vzhledu a v průběhu života dochází k mnohým změnám. Dospívání, těhotenství, ztráta hmotnosti nebo její přírůstek to jsou momenty, kdy se můžete svěřit do “náručí“ péče Elancyl a výsledkem bude vaše krásnější a pevnější pokožka. Základním zaměřením produktů je zpevnění pokožky těla, zeštíhlení, prevence a řešení strií. Období těhotenství přináší řadu změn a mezi nimi i velkou zátěž na napínající se kůži v oblastech bříška, boků a prsou. Následkem toho je integrita kůže narušená a na povrchu se objevují strie. Efektivní a cílená péče zpevňuje a dodává kůži potřebnou pružnost, aby k narušení nedošlo.

Ústřední barvou značky je zelená, vyjadřující krásu a svěžest snoubící se s přírodou. Příjemné textury, přírodní extrakty a vysoká kosmeticita činí z používání přípravků Elancyl skutečný zážitek a přináší výsledky, které jsou velmi pozitivní.

Získejte ke kosmetice Elancyl peněženku ZDARMA

Ke 3 produktům Elancyl v akci obdržíte peněženku ZDARMA.

AVE

Více informací najdete ZDE

Zdroj: Lékárna AVE

Reklama