6489a05adaa55blobid0.jpg

Pokud si zařizujete chytrou domácnost, ve které ale zároveň není místa nazbyt, zvolte pračku kombinovanou se sušičkou s možností připojení k wi-fi. AEG nabízí modely s konektivitou ve všech svých sériích, tedy i v té nejnižší.

a4.jpg

Pod kontrolou odkudkoliv

Možnost připojit spotřebič k wi-fi a ovládat přes mobilní telefon neznamená jen spustit nebo ukončit program. Je to příležitost, jak získat více času pro sebe a lépe zvládat každodenní povinnosti.

Díky aplikaci My AEG Care můžete s klidným svědomím odejít a nechat spotřebič zapnutý. Aplikace vás bude informovat o průběhu cyklu a času ukončení. Bude-li třeba, můžete kdykoliv zasáhnout. Po návratu domů můžete čisté a suché oblečení ukládat rovnou do skříně.  

a3.jpg
Tip: Víte, že v aplikaci máte k dispozici více programů praní a sušení, než je uvedeno na spotřebiči? Často používané cykly si můžete uložit do oblíbených, a dokonce až 3 vlastní programy můžete uložit přímo na displej spot

řebiče, abyste je měli rychle po ruce.

Dopřejte si praní a sušení na míru

Aplikace My AEG Care nabízí také spoustu užitečných rad a tipů pro správnou péči, která prodlouží životnost vašeho oblečení. Průvodce štítky vás naučí, co které symboly znamenají, a podle nich doporučí optimální cyklus. Funkce poradce péčí ví, jak prát a sušit různé materiály nebo šetrně odstranit odolné skvrny.

a1.jpg

Čistá pračka, čisté prádlo

Péči si zaslouží nejen vaše oblečení, ale také samotný spotřebič. Poradíme vám, co dělat, aby pračka kombinovaná se sušičkou vydržela co nejdéle v perfektním stavu.

Po každém cyklu

  • Nechte dvířka otevřená.
  • Vnitřek bubnu otřete vlhkým hadříkem.
  • Zkontrolujte těsnění dveří, jestli v něm neuvízly mince nebo drobné předměty.

Každý měsíc

  • Nasypte do bubnu čisticí přípravek Clean and Care 3 v 1, spusťte program s teplotou 60 °C nebo vyšší (bez předpírky) a po skončení zapněte ještě máchaní.
  • Otřete těsnění a vypláchněte zásobník na prací prostředky.

Jednou za 6 měsíců:

  • Vyčistěte filtr v dolní části spotřebiče.

 

www.aeg.cz

6489a093bf60fobrazek.png

Reklama