Pečující péči na Pé právě poslala pilná pisatelka Nicolenka. Pěkné počtení.

Pečující Pavla považuje péči předraženými přípravky za pitomost Proč pečovat pečujícími přípravky o pleť? Pěkná panna Pavla považuje pleťovou péči pro pitomce. Proč? Protože přeci pečuje o prsa, pupek, paty, prsty a pracuje! Postrádá potřebný pohyb, potřebné políbení, pomoc a především pořád pracuje!

Po padesátce počíná pohasínající panna Pavla pociťovat potřebu pečujících přípravků. Pleť povadla! Prsa povisla. Počínající panika přepadla padesátiletou pannu! Proč právě Pavla? Proč pitomých padesát? Pavla pokukuje po patnáctkách. Pleť pěkná, prsa pevná. Pánové perverzně poplácávají patnáctky po prdelce. Pitomci! Postprodukční páprda s pivním panděrem podstrčí pětistovku puberťačce – prý  pro parádu. Pavla přihlíží.

Počíná pokuřovat. Proč pohodlnost proměnila pevná prsa v povislé přídomky? Proč pěkná pleť povadla? Prsní partie patrně překonala planetární přitažlivost. Pech! Pavla počíná pozorovat patologické změny. Připomíná předpotopní příšeru!

Přinesla první pečující předražený přípravek. Patlá první pokus. Pokus proveden. Prsa pořád povadlá, pleť příliš pobledlá. Přináší pár přípravků pro pěknou pleť. Polyká pečující prášky. Panikaří. Pro poslední pokus přinesla postupně pět přípravků.

Pavla popadla přípravky, práskla je do příruční přihrádky. Pokuřuje, popíjí. Padesátnice přece potřebují podporu, práci a polichocení. ,,Prdím na péči!“ prohlásila překvapená padesátnice Pavla. Předražení přípravky putují do pr….!  

Pěkný pečující den přeje Nicolenka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Pěkné, poučné, pravdivé, prostě paráda!

Jak o sebe pečujete vy, milé ženy-in? Snažíte se předcházet stárnutí? Věříte na krémy proti vráskám, celulitidě a striím? Už jste se některá z vás přesvědčila, že fungují, nebo jste byla vždycky zklamaná? Za co pro svou krásu nejvíc utrácíte? Jsou to pleťové přípravky, dekorativní kosmetika, nebo služby odborníků?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama