Pečujete se o svoji pleť a řešíte každou vrásku? Většinou jsou tyto starosti doménou žen, ale existuje samozřejmě i spousta mužů, které zajímá to, co vidí v zrcadle, a s nelibostí pozorují známky stárnutí. Mezi ně patří třeba i oblíbený zpěvák s postavou sportovce, Martin Maxa.

O víkendu se v pražských Holešovicích konal Veletrh Interbeauty Prague, který se těší velké pozornosti jak široké veřejnosti, tak i známých tváří.

My jsme u stánku s přírodní kosmetikou Health&Beauty narazili na Martina Maxu. Martin byl samozřejmě v obležení svých fanynek, pro které měl připravené podpisové kartičky, které ochotně rozdával, ale svůj zájem překvapivě soustředil také na představení nové kosmetiky, konkrétně na liftingové sérum na vyhlazení a vypnutí pleti, jež se okamžitě odhodlal vyzkoušet.
„To víte, i já stárnu, a ten věk mi jde stále nahoru. Musím se čím dál více udržovat svěží a v kondici,“ komentoval Martin náš údiv.

Poté se s chutí vrhnul na krásnou brunetku, na které si liftingové sérum vyzkoušel...

martinM

...šlo mu to výborně!

martin 2

A tady je výsledek: martin3

Chápeme, že se Martin nechtěl před zraky fanynek sám natírat, ale Martine, není to škoda? Určitě by se našla spousta dobrovolnic, které by velmi ochotně „opatlaly“ tebe. :) Tak třeba příště!

Překvapilo vás, že i mužný Martin sleduje trendy v kosmetice a pečuje o svoji pleť?

Zdroj a foto: tisková zpráva, Kosmetika HB

Reklama