Dopřejte pocit zdravé pokožky sobě i svým blízkým. Zralá a citlivá pokožka vyžaduje odlišnou péči. Chcete, aby byla i Vaše pokožka opět vyživená a chráněná? Po pravidelném používání speciální kosmetiky Menalind professional se opět budete cítit ve své kůži. Kosmetika má speciální složení a obsahuje Nutriskin Komplex, který zlepšuje elasticitu a hydrataci kůže.

Jaké jsou naše tipy, které se vám budou hodit nyní v létě?

  •  MenalindTělové mléko Menalind professional – vaše pokožka vám bude vděčná

Dejte suché a rozpraskané pokožce sbohem s pečujícím tělovým mlékem Menalind professional. Obsahuje emulzi voda v oleji a díky komplexu účinných látek pomáhá posilovat přirozené regenerační a obranné funkce pokožky. Pečujte o své tělo s vyživujícím mlékem Menalind professional a uvidíte, že vám vaše pokožka bude vděčná. K dostání v lékárnách v praktickém 500ml balení s pumpičkou za doporučenou cenu 240 Kč.

  • Masážní gel – dopřejte si chladivou péči

 MenalindBolí vás někdy namožená záda a svaly z neustálého hrbení se nad pracovním stolem? Pokud ano, je tu rychlá pomoc v podobě masážního gelu Menalind professional. Chladivý gel s obsahem mentolu a kafru rychle uleví od bolesti svalů a kloubů, zatímco panthenol a mandlový olej budou jemně pečovat o vaši pokožku. K dostání v praktickém 200 ml balení za doporučenou cenu 150 Kč.

  • Vlhké ubrousky Menalind professional – intimní hygiena na cestách

 MenalindPři dlouhých prázdninových cestách letadlem či autem jistě oceníte vlhčené ubrousky Menalind professional, které se skvěle hodí k diskrétní očistě intimních partií, aniž byste potřebovali jedinou kapku vody. Vlhčené ubrousky jsou k dostání v praktickém uzavíratelném balení, které zabraňuje jejich vysychání. Koupíte je v lékárnách za doporučenou cenu 145Kč.

Více informací o kompletním portfoliu kosmetiky Menalind professional se dozvíte na bezplatné lince 800 100 150 nebo na www.moliklub.cz

Molimed

Využijte nyní 30% akci na vybrané produkty, které můžete koupit v lékárnách a zdravotnických potřebách za zvýhodněnou cenu.
Ceny po slevě:
Mycí emulze je za 99 Kč
Tělové mléko 133 Kč
Ošetřující šampon za 99 Kč
Krém na ruce 79 Kč

 

Reklama