Vzpomínáte na tu chvíli, kdy jste přišli na návštěvu k babičce a ještě dřív než jste tu milovanou osobu spatřili, váš nos zaplnila vůně právě upečeného koláče? Nezůstávejte u vzpomínek a staňte se i vy kouzelnou bytostí, která při každé příležitosti vyčaruje v troubě něco nepopsatelně úžasného. S novými moukami Babiččina volba, bude vaše pečení ještě výjimečnější a dopadne vždy na výbornou!

Babiččina volba

Nové mouky jsou speciální mouky na různé druhy těst. Jejich vlastnosti jsou dány způsobem mletí. Zrno pšenice má v každé své části různé složení – jiný obsah a kvalitu lepku, škrobu a dalších látek, které mají zásadní vliv na pečení. Postupným mletím zrna získáváme mouky s odlišnými vlastnostmi a jejich mísením pak připravíme tu ideální pro každý druh těsta. Mouky neobsahují žádné přidané složky, jejich jedinou složkou je potravinářská pšenice.

Tradiční české kynuté buchty, nadýchané a přitom dozlatova vypečené, plné máku, tvarohu nebo povidel… Tahle klasika ještě nikdy nezklamala. Okolo kynutého těsta koluje spousta pověr, co dělat či nedělat, aby těsto dobře vykynulo. Spolehlivější než staré pověry je nová mouka Babiččina volba Hladká mouka na kynuté těsto, která je speciálně namletá pro všechny výrobky z kynutého těsta. Těsto s touto hladkou moukou dobře kyne, má větší objem, je tažné, pružné a lépe drží tvar. Vyzkoušejte ji místo běžné hladké mouky v receptech na kynuté pečivo – například na mazance, vánočky, buchty, koblihy, koláče, rohlíky či pizzu. 

Babiččina volba Hladká mouka na kynuté těsto, 23,90 Kč/1kg

(zaváděcí cena do 31.12.2015 je 21,90 Kč)

Babiččina volbaVánoce jsou tu cobydup. Pojďte si je užít se všemi tradicemi, které k nim patří. Napište Ježíškovi, ozdobte stromeček a upečte to nejbáječnější cukroví na světě, díky kterému se u vás vaši blízcí každý rok rádi sejdou. Letos zkuste upéct z nové speciálně namleté mouky Babiččina volba Hladká mouka na křehké pečivo. Těsto z ní se dobře vyvaluje, nelepí se a skvěle se vykrajuje. A vy tak můžete své vánoční cukroví dovést ke sladké dokonalosti.

Babiččina volba přichází jako první na trh s moukou určenou právě pro pečení drobných tvarů křehkého pečiva, k němuž patří bezesporu vánoční cukroví, čajové pečivo, linecké pečivo či různé druhy sušenek.

Babiččina volba Hladká mouka na křehké pečivo, 23,90 Kč/1 kg

(zaváděcí cena do 31.12.2015 je 21,90 Kč)

Babiččina volbaBlíží se narozeniny, svátek, výročí a vy si lámete hlavu nad tím, co svým blízkým darovat? Potěšte je originálním moučníkem vlastní výroby! Spolehlivým pomocníkem vám bude další úžasná novinka od Babiččiny volby, Hladká mouka dortová (dříve se prodávala pod názvem Babiččina volba Prémiová) Tato extra světlá mouka se dobře spojí s ostatními surovinami v hladké těsto. Moučníky z této mouky mají lehkou konzistenci a jemně pórovitou strukturu. Jsou vhodné pro plnění krémy a pro promazávání.

Tato mouka je ideální k přípravě nejen dortových korpusů, ale všech výrobků z třených a šlehaných hmot – piškotových moučníků a rolád, krémových řezů, bábovek, perníku nebo na neodolatelné velikonoční beránky, jimiž potěšíte každého koledníka.

Babiččina volba Hladká mouka dortová, 23,90 Kč/1 kg

Babiččina volba(zaváděcí cena do 31.12.2015 je 21,90 Kč)

 Dovolte vůni z čerstvě napečených dobrot, aby zahalila váš domov.  O dokonalost výsledku se s vaším přičiněním postarají tyto nové mouky, speciálně namleté pro různá těsta, a vaše pečení se stane ještě výjimečnějším.

Babiččina volba je synonymem vynikající kvality, a tak se můžete spolehnout, že pro své blízké děláte jen to nejlepší.

Babiččina volba je mouka pro všechny, kteří hledají stálou a kontrolovanou kvalitu. Při výrobě je použito pečlivě vybrané obilí, které je před zpracováním důkladně očištěno a poté šetrně namleto v mlýnech se stoletou tradicí (v Polabí, mlýn Litoměřice a na jižní Moravě, Kyjov). Stálá kvalita mouky je zaručena řadou kontrol od zasetí zrna, až do okamžiku dodání mouky do obchodu.

Reklama