5e848b33e305aobrazek.png
Aktuální doma přeje domácímu pečení pečiva a chleba, proto jsme pro vás vyzkoušeli domácí pekárnu s příkonem 700 W a s 18 programy Panasonic SD-ZP2000 Croustina. Tato pekárna nabízí funkce zdravého pečení a speciální programy na přípravu těsta na pizzu, džemu a koláčů.
5e848ae8e9f69obrazek.pngNaše recenze:  Je super, že v rámci popisu jak pekárna funguje, jsou i recepty, které můžete hned vyzkoušet. Pokud si chcete chleba upéct z koupené směsi, pak si najdete základní program, který trvá 2 hodiny a chléb bez problémů a jednoduše upečete skoro bez práce. Díky nádobě, ve které se těsto zpracovává a následně peče je  upečený chléb v tradičním oválném tvaru. Pekárna má celkem 18 různých programů, takže možnosti pečení jsou velmi rozmanité. V menu naleznete programy pro chleba s tvrdou kůrkou, měkký chleba, koláče, těsto na pizzu, džem a bezlepkový chleba a koláče.

Chleby, které jsme v pekárně upekli, byly krásně nadýchané a s křupavou kůrkou. Vyzkoušeli jsme jak recepty, tak i koupené směsi. Příprava a zpracování je velmi jednoduché. Pekárna je i skladná, dá se s ní dobře manipulovat a ovládání zvládne každý. Pokud si chcete pořídit domů pekárnu na pečivo a chléb, rozhodně s Panasonic Croustina pekárnou neuděláte chybu! Více informací naleznete zde.

Podívejte se na video: Jaké má vlastnosti domácí pekárna Panasonic SD-ZP2000 Croustina?

  • chléb v tradičním oválném tvaru
  • vytvoří křupavou kůrku
  • časovač
  • 18 programů
  • dvě čidla pro pečení při stálé teplotě
  • možnost pečení křupavého celozrnného chleba i měkkých briošek

Dokonalé výsledky pečení
5e848ba7dadb5obrazek.png

Domácí pekárna Panasonic využívá dvě čidla pro optimalizování teploty pečení. Automaticky rozhodne o době kynutí, kvašení, hnětení a pečení. Programovatelný časovač umožní nastavit čas pečení až na 13 hodin dopředu.

Představte si dokonalý bochník
5e848be4533d0obrazek.png

Zvolte si jeden z 18 programů a připravte ingredience. Po stisknutí tlačítka začne pekárna péct. Zvládne křupavý celozrnný chléb, měkkou briošku, koláč, džem nebo těsto na pizzu. Můžete si zvolit i velikost bochníku a odstín kůrky.

Nenechte s omezovat
5e848c720faefobrazek.png

Ingredience můžete upravovat podle svých představ a potřeb. Připravujte proteinový chléb, polentovou kůrku nebo sekanou z kešu s kurkumou.
5e848cb08570dobrazek.png

Více informací zde.
5e848c0eca8abobrazek.png

Reklama