Zvýšená citlivost je často se opakujícím problémem mnoha z nás. Negativní vlivy vnějšího prostředí způsobují podráždění vlasové pokožky. Pokožka může reagovat citlivě i na kosmetické přípravky a jejich jednotlivé složky. Stále více dbáme na své zdraví a věnujeme velkou pozornost tomu, jaké kosmetické přípravky používáme. Je ale velice důležité, abychom si uvědomili, že vlasová pokožka je nedílnou součástí kůže, a že je stejně tak citlivá.

 

Zvýšená citlivost pokožky může postihnout kohokoli bez ohledu na věk nebo typ vlasů. V minulosti byla péče o citlivou pokožku složitým procesem, ale stejně tak jako si můžete vybrat pleťovou kosmetiku pro svou citlivou kůži, nyní to samé můžete udělat i pro svou citlivou vlasovou pokožku.

 

Schwarzkopf Professional nyní představuje novou vlasovou terapii, která nabízí profesionální řešení specifických potřeb: BC Sensitive Soothe – citlivým vlasům a vlasové pokožce byste měli dopřát stejnou péči jako své pleti.

 

V rámci úzké spolupráce se specialisty z dermatologického institutu vyvinuli experti z laboratoří Schwarzkopf novou převratnou recepturu, která jedinečným způsobem chápe vlasovou pokožku a reaguje způsobem respektujícím reakci kůže na podráždění. 

 

Inovativní kombinace složek vytvářejících tuto šetrnou, ale zároveň velmi efektivní pečující řadu, působí nejenom na symptomy, ale i na příčiny podráždění vlasové pokožky: 

 

Esence z Aloe  – extraktovaná z rostliny Aloe Vera, která je známá svými pečujícími, zvlhčujícími a osvěžujícími účinky, zvlhčuje a zklidňuje suchou citlivou vlasovou pokožku.

 

Sensitivin – inovativní aktivní složka, která chrání pokožku před poškozením a podrážděním. Posiluje ochrannou funkci vrchní vrstvy pokožky a vytváří ochranný štít chránící před podrážděním, čímž chrání před výskytem citlivé reakce.

Jemné tensidy z cukrů  – šetrně a efektivně čistí vlasy a vlasovou pokožku, zároveň redukují pravděpodobnost výskytu podráždění.

 

Jemné složky QUATs – šetrná péče a zvláčnění vlasů díky speciální šetrné receptuře redukující podráždění vlasové pokožky.

 


Všechny receptury jsou  dermatologicky testované, neobsahují barviva  a mají speciální jemnou parfemaci vhodnou pro citlivou pokožku.

 

BC Sensitive Soothe přináší bezkonkurenčně šetrnou a zklidňující péči vhodnou pro citlivou vlasovou pokožku a všechny typy vlasů. Kompletní řada obsahuje 4 zklidňující přípravky vyhovující potřebám citlivých vlasů a vlasové pokožky a zanechávající je hebké, vláčné a zdravé :

 

Calming Liquid Shampoo – Zklidňující šampon

Esence z Aloe a Sensitivin zvlhčují a zklidňují vlasy i suchou vlasovou pokožku. Šetrně čistí vlasy a pomáhají chránit pokožku před podrážděním.

 

Calming Cream Conditioner – Zklidňující kondicionér

Pomáhá chránit před podrážděním pokožky, esence z Aloe a Sensitivin pečují, zvlhčují a zklidňují vlasy i suchou citlivou vlasovou pokožku. Vlasy se snadno rozčesávají, jsou hebké a optimálně vyživené.

 

Calming Soothe Treatment – Zklidňující kúra

Chrání a regeneruje vnitřní vlasovou strukturu bez zatěžování vlasové pokožky. Esence z Aloe a Sensitivin hluboce zvlhčují a zklidňují suché vlasy a citlivou vlasovou pokožku, zanechávají vlasy silné, zdravé a pomáhají předcházet podráždění vlasové pokožky.

 

Calming Scalp Serum (leave-in) – Zklidňující sérum /neoplachovací/

Esence z Aloe a Sensitivin zvlhčují a zklidňují podrážděnou citlivou vlasovou pokožku. Zklidňující receptura zmírňuje podráždění pokožky a její svědění a zároveň rychle obnovuje její přirozenou hodnotu pH po chemickém ošetření vlasů. Zanechává vlasovou pokožku zklidněnou a  osvěženou, zmírňuje její podráždění.

 

BC Sensitive Soothe. Péče s citem.

 

Pečující vlasovou kosmetiku si můžete koupit ve vybraných kadeřnických salonech

 

Více na www.schwarzkopf-professional.cz

  

Reklama