Citlivá pleť, alergické reakce na pleťovou kosmetiku, vyrážky, ekzémové projevy – to jsou problémy, se kterým se alespoň občas setká každá z nás. A v zimě navíc trpí i zdravá pokožka… A tak je důležité, abychom své pleti dopřály kvalitní péči.
Máte svůj vyzkoušený úžasný krém na obličej, který je výživný a chrání vaši pleť před vysoušením i v zimním období? Ale co vaše ruce? Schováváte je do rukavic, nebo se o ně opravdu staráte? A rty? Dopřáváte jemné pokožce rtů péči, která je ochrání před mrazem a větrem a následným vysoušením a popraskáním? Pokud máte pocit, že pleť svého obličeje rozmazlujete, ale na ruce či rty zapomínáte, máme pro vás tip.
Nejen citlivá pleť potřebuje jemné kvalitní produkty, a v zimě to platí dvojnásob. Značka Neutrogena nabízí mimořádně účinnou péči, která je dostatečně jemná k pokožce, ale zároveň účinná, a to i v náročných zimních podmínkách. Neutrogena nabízí řadu výrobků označenou „Norská formule“, která pečuje o vysušenou pleť a udržuje pokožku hydratovanou. Jak název napovídá, všechny produkty této řady vycházejí ze stejné technologie původně vyvinuté v Norsku. Řada zahrnuje krémy na ruce, tělové hydratační mléko a tyčinky na rty.
Klíčovou vlastností výrobků značky Neutrogena je fakt, že jsou vyvinuty ve spolupráci s dermatology. Právě úzká spolupráce se specialisty na péči o pleť – dermatology a kosmetickými dermatology v celosvětovém měřítku zaručuje, že výrobky Neutrogena odpovídají nejmodernějším potřebám péče o pleť. Navíc samozřejmostí jsou přísné klinické testy. Produkty Neutrogena pečují o vaši pleť tak, že se zaměřují především na příčiny problémů vaší pokožky a na péči o ni – neomezují se pouze na řešení vnějších známek problémů. Společným jmenovatelem produktů Neutrogena je kombinace terapeutické účinnosti s jemností. Ve složení výrobků Neutrogena proto nenajdete žádné dráždivé ingredience, barviva či látky, jejichž užití v daném kosmetickém výrobků není nutné.
Dokladem vysoké kvality péče značky Neutrogena je, že výrobky jsou doporučovány i jako doplňková péče při určitých kožních problémech. Krém na suché a popraskané ruce je vhodný pro péči o zčervenalou a drsnou pokožku rukou, ale i na svědící kůži a chronické ekzémové projevy na rukou. Neutrogena krém na ruce je dokonce doporučován při psoriáze a atopické dermatitidě. Tyčinky na rty Neutrogena působí ochranně, hojivě a protizánětlivě a kromě účinné každodenní péče o rty mohou pomoci i při specifických problémech – při atopické dermatitidě nebo při suchosti rtů, která doprovází užívání některých léků (retinoidy).
Doposud byly výrobky Neutrogena k dostání pouze v lékárnách, nyní se s nimi můžete setkat i ve vybraných řetězcích (Tesco, Carrefour, dm, Droxi).