OdolVíte, že si čistíte jen 30 % zubu? Chcete, aby vaše zuby byly dokonale čisté? Vyzkoušejte zubní pastu Odol3dent Maximum!

Péče o zuby je součástí každodenní hygieny každého z nás. Hezké a zdravé zuby jsou naší vizitkou, proto se o ně snažíme pečovat, jak nejlépe to jde, zejména správným a pravidelným čistěním zubů. Je na nás, abychom tyto návyky předaly i našim dětem, aby si od malička uvědomovaly, jak je čistění zubů důležité a jaký je správný postup a technika samotného čistění.

Rádi bychom vám představili zajímavou novinku, kterou ocení celá rodina – zubní pastu Odol3dent Maximum, která se postará o to, aby byly vaše zuby ještě lépe vyčištěné, než tomu bylo doposud – díky svému složení a působení na zuby a dásně.

Nová zubní pasta Odol3dent Maximum je výjimečná tím, že chrání celý zub – tedy nejen korunku, ale také části skrývající se pod dásní. Obsahuje fluorid posilující zubní sklovinu, zamezuje vzniku kazů a zároveň dokáže kontrolovat množství zubního plaku u dásní, čímž je udržuje přilehlé těsně k zubům. Komplex aktivních složek navíc posiluje přirozenou bariéru chránící kořen zubu, který je mnohem měkčí a zranitelnější než vrchní část chrupu.

Klinické testy prokázaly, že zubní pasta Odol3dent Maximum dokáže snížit míru plaku až o 24 % v porovnání s pastou Odol3dent Original, a to během pouhých dvanácti týdnů užívání. Chcete-li pro svůj chrup udělat maximum, zvolte k péči o něj takovou zubní pastu, která vám s tím pomůže.

Víte, že si čistíte jen 30 % zubu?

OdolPři běžné zubní hygieně si podle odborníků většina z nás vyčistí pouhých třicet procent plochy zubu. Jak je to možné?  Je to proto, že 70 % chrupu je ukryto v dásni, kam byste se s kartáčkem dostávali jen obtížně. Tato „skrýš“ ale bohužel nebývá tak bezpečná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Dáseň totiž v mnoha případech netěsní, čímž umožní přístup zubnímu plaku – měkké a lepivé vrstvě tvořené mikroskopickými zbytky potravy, v níž se snadno množí bakterie, které se později podílejí na vzniku zubního kazu a zánětu dásní.

Zubní plak (bakteriální plak) je měkká a do jisté míry neviditelná vrstva, která se tvoří na zubech a hlavně na okrajích dásní. Usazují se zde také mikroorganismy způsobující rozklad sacharidů na organické kyseliny, které spolu s bakteriálními enzymy odvápňují sklovinu - vznik zubního kazu. Bolest zubu je způsobena poškozením zuboviny, která je situována pod sklovinou. Dráždivé látky, které se z něj uvolňují, způsobují zčervenání, podráždění a otoky dásní. Do zubního plaku se později ukládají minerální látky a vzniká tzv. zubní kámen. Omezit vzniku zubního plaku lze pravidelnou zubní hygienou, hlavně čištěním zubů za pomocí zubní pasty – například námi doporučenou zubní pastou Odol3dent Maximum

Odol3dent pro váš úsměv a čisté zuby

Odol3dent je značka, která pečuje o ústní dutinu a zuby celé rodiny. V jejím portfoliu najdete vše, co pro svou hygienu úst potřebujete:

Odol3dent zubní pasty
Odol3dent je samostatná produktová řada past určená pro náročnější spotřebitele hledající účinnou prevenci proti problémům, které zubní lékaři ošetřují nejčastěji.

Odol3dent zubní kartáčky
Zubní kartáčky Odol3dent představují vysoce kvalitní výrobky s celou řadou benefitů pro dokonalé vyčištění chrupu.

Odol3dent ústní vody
Ústní voda představuje nezbytný doplněk péče o zuby a dutinu ústní.

Odol3dent pro děti
Jemný kartáček, ústní voda i zubní pasta Odol3dent pro děti.

Správná péče o chrup
V následující sekci si můžete přečíst o základních pravidlech, jak pečovat o zuby u dospělých i dětí.

Více najdete na  http://www.odol3dent.cz/maximum/

Zapojte se do testování!

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte 15 balíčků s produkty Odol3dent, které bude moci vyzkoušet a otestovat celá vaše rodina! Následně vás poprosíme o zhodnocení – jak jste byli s s produkty Odol3dent spokojení.

Reklama