Jak jsme Vám slíbili v předešlém článku, nyní vám představujeme novou a průlomovou řadu v péči o pleť Derma Genesis od L’Oréal Paris.

Zdroj mládí kůže spočívá  ve stálé obnově buněk. S postupem času ale kůže produkuje menší množství, obnova se zpomaluje  a  kůže začíná ztrácet objem, ochabovat a projevují se první známky stárnutí. Nové řešení z laboratoří L’Oréal přináší produkt péče o pleť s Pro-Xylanem™ a kyselinou hyaluronovou, které pomáhají vytvářet nové buňky a zachovávají tak mladistvý vzhled pleti. Převratný výrobek, který vypne a rozzáří pokožku. Budete vypadat mladší!

Derma Genesis, pro nový přístup k mládí pokožky

Některé ženy mají celistvou vizi své krásy. Právě pro ně vytvořil L’Oréal Paris řadu Derma Genesis, zcela odlišný systém péče o pleť s cílem vytvářet nové buňky a zachovat viditelně mladistvý vzhled pokožky.

Nová kompletní řada péče o pleť s unikátní technikou vrstvení

L’Oréal Paris nabízí kompletní denní, noční a oční řadu a převratnou techniku vrstvení se sérem obohaceným o kyselinu hyaluronovou pro dokonale krásný výsledek.

 

DOPORUČENÁ KÚRA:


krok 1: Sérum je vodný gel obohacený o vysoké množství kyseliny hyaluronové. Obsahuje hydrofilní silikon pro vysokou hebkost pleti. Zajišťuje intenzivní zjemňující účinek a skutečně jasnou zářivost pleti. Doporučuje se nanášet před denním krémem. Derma Genesis, ale můžete používat i samostatně.
Doporučená cena: 429 Kč / 529 Sk

 

 

 

krok 2: Denní krém působí v dokonalé součinnosti s pokožkou. Znovu plná a pevná zářivá pleť.
Denní krém je emulze obsahující směs gum, těkavých silikonů, elastomerů a pudru (silikonové mikrokuličky) pro zářivou texturu a jemný, přirozený vzhled pokožky.
Doporučená cena: 429 Kč / 529 Sk

 

 

krok 3: Oční péče (disperzí kombinace silikonu a elastomerů v gelovité vodné textuře, a to díky dvěma polymerům) je přípravek speciálně přizpůsobený citlivé pokožce v okolí očí a byl testován pod dohledem dermatologů a oftalmologů. Maximální krása očí: účinkuje proti jemným vráskám i proti tmavým kruhům.
Doporučená cena: 399 Kč / 499 Sk

 

 

krok 4: Intenzivní noční krém je přizpůsobený biologickému rytmu kůže během noci, kdy je regenerační aktivita intenzivnější než přes den. Obsahuje extrakt z řas, který stimuluje obnovu keratinocytů*, čímž se posiluje obnova buněk. Intenzivní noční krém také obsahuje extrakt z řas a nabízí jemně barevnou texturu pro velmi příjemný pocit.
* Test in vitro.
Doporučená cena: 429 Kč / 529 Sk

 

 O kvalitě přípravku Derma Genesis svědčí i fakt, že krásná a úspěšná herečka Penélope Cruz neváhala a stala se tváří celé této řady.
Podívejte se na televizní reklamu Derma Genesis s touto herečkou.

Přípravky s okamžitým účinkem a na míru zhotovenou dávkovací pumpičkou

Přípravky Derma Genesis jsou zabalené ve vzduchotěsných lahvičkách, které dovolují použití minima konzervačních látek, což z nich dělá dokonalou kosmetickou řadu.

Je to kosmetika, která se soustředí na budoucnost a respektuje jak kůži, tak i životní prostředí.

Výsledky účinnosti

Výsledky účinnosti Derma Genesis mluví samy za sebe. Na všech úrovních a s ohledem na všechna kritéria dosáhla celá řada jedinečných výsledků. O těchto výsledcích si přečtěte v dalším článku ZDE.


Poradna dermatoložky

Určitě každá z nás někdy řešila problémy se svou pletí. Není jednoduché si vždy poradit s výběrem správného přípravu, odhadnout svojí pleť a vědět co jí chybí a jakou péči vyžaduje.
Proto jsme pro Vás připravili poradnu s dermatoložkou As.MUDr. Karolínou Kykalovou z Centra laserové a estetické dermatologie, která vám ráda odpoví na vaše dotazy ZDE.

Soutěž

Nyní máte na Žena-in také jedinečnou možnost být mezi prvními, kdo tuto průlomovou  řadu Derma Genesis vyzkouší. Zapojte se do naší soutěže ZDE a vyhrajte.


 

Reklama