Obracet se k přírodě je to nejlepší, co pro sebe může člověk udělat. Ukrývá v sobě totiž mnoho darů, které jsou pro naše tělo přirozené a jejich pozitivní vliv na zdraví je prověřený léty. Určitě nám dáte za pravdu, že přípravky spojené s péčí o tělo s výtažky z přírodních surovin patří mezi nejoblíbenější. Ingrediencemi přírodního původu se mohou pochlubit i zubní pasty z řady Signal Long Active Nature Elements. Najdete v nich kokos, hřebíček, jalovec či tymián. Dalšími 5ebd45786aa4cobrazek.pngzajímavými ingrediencemi je soda, máta a rozmarýn.

Řada zubních past Signal Long Active Nature Elements s obsahem přírodních složek pro kompletní a celodenní ochranu je určena právě vám. Můžete si vybrat ze 4 variant, různé kombinace přírodních ingrediencí dodávají zubním pastám svěží a příjemnou chuť. Jemné složení past navíc obsahuje zinek, který je známý svojí antibakteriální sílou.

Vyzkoušejte zubní pastu ukrývající v sobě ochranu proti zubnímu plaku až na 24 hodin, je bez parabenů a Triclosanu, obsahuje zinek a 92 % přírodních ingrediencí. Díky unikátnímu složení, inspirovanému přírodou, nabízí řada kompletní ochranu pro váš krásný a zářivý úsměv.

Každý si určitě najde tu svou oblíbenou. Celá řada je inspirovaná přírodou a obsahuje zajímavé ingredience.

5ebd43c5107c2obrazek.pngKokosová varianta Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost. Nature Elements Hřebíček & Jalovec s obsahem oleje z hřebíčku a bobulí jalovce pomáhá v boji proti citlivosti zubů a Nature Elements s šalvějí a tymiánem chrání a posiluje vaše dásně, především díky svým obnovujícím účinkům.

Zubní pasta Nature Elements s jedlou sodou, mátou a rozmarýnem zajistí hloubkové čištění, kompletní ochranu a svěžest dechu. Obsahuje zinek, který má antibakteriální schopnosti a jedlou sodu, která napomáhá k přirozeně bělejšímu úsměvu.

Zubní pasty Signal Long Active Nature Elements přinášejí komplexní péči v boji za krásné zuby, podpořenou přírodními elementy, které vám pomohou s citlivostí zubů, ochranou dásní i přirozeně bílým úsměvem. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena zubní pasty Long Active Nature Elements 75ml je 59,90 Kč. Určitě je vyzkoušejte, budou se vám líbit stejně jako nám.
5eb1599da5778obrazek.png

Reklama