Naše čtenářky mohly testovat 4 různé řady produktů kosmetiky Pro Formula, která je od letošního jara exkluzivně k dostání v prodejnách Tesco. Poprosili jsme čtenářky, aby nám po testování vyplnily dotazníky, jak byly spokojené se zaslanými produkty. Přinášíme vám recenze čtenářek, které měly možnost testovat balíček s produkty péče o zuby:

pro formula

  • Pro Formula zubní niť
  • Pro Formula Zubní pasta Complete Whitening
  • Pro Formula Bělící pero Express Whitening
  • Pro Formula Ústní voda Keep White

Jak byly čtenářky s produkty spokojené a doporučily by je kamarádkám?

crazycross

U bělícího pera jsem měla trošku problém, jak ho použít (kroutila jsem nejspíš ze začátku na špatnou stranu), ale zdá se mi, že zuby mám opravdu po používání zubní bělící pasty a bělícího pera bělejší než dřív. Ústní voda osvěží a dodá skvělý pocit v ústech. Jediné, čemu jsem nepřišla na chuť, je dentální nit, mezizubní prostory mám dost úzké a na mnohá místa mezi zuby jsem se s touto nití nedostala. Jinak spokojenost.

Doporučení: Určitě bych dentální péči Pro Formula doporučila.

čičmínek

S testovanými výrobky na zuby od Pro Formule jsem velmi spokojená. Zubní pasta je v puse velmi příjemná. Ústní voda nepálí jako některé ústní vody, které používám. Dentální nití jsem krásně dočistila mezizubní prostory a nejvíc jsem byla zvědavá na bělící pero. Po pravidelném používání mi zesvětlily skvrny ze zubního povrchu, což běžnou zubní pastou nikdy nedocílím.

Doporučení: Ano, produkty Pro Formula mohu jen doporučit a určitě si je po vyčerpání koupím.

Eillo

Zubní pasta, ústní voda a nit jsou dobré, osvěžující, příjemně chutnají a voní. Bělící tyčinka mi nevyhovovala.

Doporučení: Ano

Nikolletta1995

Velmi mě překvapil tento balíček od značky Pro Formula. Čekala jsem něco nekvalitního. Zaujalo mě bělící pero, které jsem rozhodnuta ochotně kupovat.

Doporučení: Ano, určitě. Cena je velmi přijatelná.

Naše redakční recenze balíčku Péče o zuby:

Kristína Vodičková

Proformula

Zuby máme jen jedny, a tak bychom o ně měly pečovat opravdu pravidelně a co nejlépe. Jsem ráda, že na trh přicházejí další značky, které jsou cenově dostupné a zároveň nabídnou dostatečnou péči. Od nové Tesco značky ProFormula jsem vyzkoušela ústní vodu, zubní pastu, zubní nit a bělicí pero. Nejvíce mě baví ústní voda, která je příjemně mentolová, lehce pálí (což mi značí, že opravdu něco dělá) a mám po ní krásný svěží dech. Zubní nit nosím v kabelce a rozhodně doporučuji pořídit, po jídle se opravdu hodí. Zubní pasta je příjemná, dobře pění a podle mého i velmi dobře čistí. Ve spojení s ústní vodou naprostý ideál. Co se týče bělícího pera, tak jsem si u svých zubů změny nevšimla, ale nemám až tak tmavé zuby, abych tímto jemným perem něco změnila. Celkově mě řada baví a rozhodně se vyrovná i dražším značkám, které se na trhu nacházejí.

Děkujeme všem za recenze, budeme rádi, když budou inspirací pro váš nákup

Více najdete na stránce http://itesco.cz

Čtěte také: