Dove inspiruje ženy ve zralém věku k příjemné péči o sebe sama a zároveň k aktivnímu přístupu k životu. S pro•age souvisí filosofie, která se svou povahou zařadila k myšlenkám Kampaně Za Skutečnou Krásu. Na rozdíl od obvyklých sloganů, které slibují zázračné omládnutí, jsou ty od Dove postavené na zajímavých možnostech, které se před zralou ženou otevírají.

 

Co vše najdete v řadě pro•age ?

Produktová řada pro•age, na rozdíl od jiných výrobků pro zralé ženy, tedy nejde proti věku, ale s věkem. Je důležité, aby si ženy uvědomily, co jim jejich věk nabízí. Není třeba se honit za sliby o zázračném omládnutí. Výrobky řady pro•age pečují o pleť adekvátně k potřebám zralé pleti. Její rozšíření o tělový krém, šampon, kondicionér, pěnu do koupele a deodoranty, navazuje na výrobky, které jsou na trhu již od září roku 2007. Protože ženská pokožka se postupně s věkem stává tenčí a citlivější a ztrácí svou schopnost obnovovat se, výrobky pro•age ji poskytují náležitou ochrannou péči a potřebnou hydrataci a nezaměřují se na nereálné omlazování. Značka Dove tak i touto řadou navazuje na myšlenku, že skutečná krása nesouvisí s věkem, ale s životním postojem. Všechny výrobky řady Dove proage obsahují aktivní složky, jako jsou glycerin a olivový olej, které podporují správnou funkci zralé pokožky a vlasů. Zvláčňující přísady, které jsou obsaženy ve všech produktech této řady, napomáhají zjemňovat pleť a zamezují jejímu dalšímu vysušování, které je pro tento věk obvyklé.

 

 

Dove proage tělový krém je unikátní novinkou pro zralou pokožku, který jí poskytuje dokonalou výživu a hydrataci. Velmi rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Pokožce vrací její přirozenou vláčnost a zanechává ji hebkou na dotyk. Obsahuje téměř čtvrtinu změkčujících látek, které do hloubky pokožku upravují a obohacují.

 

Věkem se vlasy stávají tenčí a méně bohaté. Dove proage šampon jim dodává přesně to, co potřebují – mimořádnou plnost a sílu. Posilující jemný systém mytí vytváří a udržuje objem vlasů od kořínků až po konečky. Účinky šamponu doplňuje Dove proage kondicionér, který vlasy chrání před lámáním, napomáhá jejich rozčesávání a připravuje je pro následnou úpravou účesu, díky čemuž jsou vlasy skutečně krásné v jakémkoliv věku.

 

Pokožka podpaží se v průběhu času mění, což znamená, že se stává zranitelnější a snáze podléhá podráždění. Dove proage antiperspirant deo sprej a Dove proage antiperspirant deo roll-on poskytují efektivní ochranu před vlhkostí a zápachem a díky výtažkům ze slunečnicových semínek poskytují pokožce mimořádnou péči.

 

Chvíle oddychu ve vaně zpříjemní Dove proage zkrášlující pěna do koupele, která   

svou dokonalou vůní podtrhne zážitek vyživující koupele a zanechá pokožku hebkou a vláčnou.

 

Díky rozšíření řady Dove proage je sada kosmetiky pro pokožku a vlasy kompletní.

A tak je i ženám ve zralém věku nabídnuta péče pro přirozenou krásu, kterou si zaslouží.

 

Protože i dobré víno musí zrát, aby se mohlo vychutnávat…

Jak pečujete o svou pleť?

Reklama