Naše čtenářky mohly testovat 4 různé řady produktů kosmetiky Pro Formula, která je od letošního jara exkluzivně k dostání v prodejnách Tesco. Poprosili jsme čtenářky, aby nám po testování vyplnily dotazníky, jak byly spokojené se zaslanými produkty. Přinášíme vám recenze čtenářek, které měly možnost testovat balíček s produkty péče o vlasy:

vlasy

  • Pro Formula Shampoo Total Repair
  • Pro Formula Hair mas Total Repair
  • Pro Formula Light Hair Strenghthenning

Jak byly čtenářky s produkty spokojené a doporučily by je kamarádkám?

babinka

Testovala jsem regenerační šampon na poškozené vlasy. Já si vlasy barvím a šampon mi opravdu vlasy zregeneroval, dal jim lesk, jemnost a přestaly být krepaté. Dále jsem na vlasy nanášela masku. Po ní mám vlasy hebké, lesklé a již na pohled zdravé. Překvapil mě i posilující sprej na vlasy. Může se nanášet na mokré i suché vlasy. Ty jsou pevnější a dobře drží účes. Sprej vlasy zpevňuje, hydratuje a vyživuje.

Doporučení: S výsledkem testování balíčku Pro Formula Péče o vlasy jsem velmi spokojená. Něco tak pečujícího mé vlasy už opravdu potřebovaly. Tyto výrobky doporučuji všem ženám.

MarciZ

Tuto kosmetiku si zamilujete. Krásně voní, šampon bohatě pění, stačí malé množství. Dobře se smývá. Maska vaše vlasy zregeneruje, provoní, hydratuje. Posilující sprej dodá pevnost, pružnost, lesk a vlasy zanechá nádherně provoněné.

Doporučení: Poměr cena-kvalita odpovídá. Doporučuji vyzkoušet.

slaja

Testovací balíček mne nadchl příjemnou vůní a inovativními obaly. Použití je snadné i popisy jsou přehledné a jasné. Vlasy mám krásné, lesklé a nelámou se.

Doporučení: Ano, určitě.

Witchie

Balíček pro péči o vlasy obsahoval tři produkty – šampon, masku na vlasy a posilující sprej. Všechny přípravky jsem pravidelně používala, abych je mohla co nejlépe ohodnotit a zprostředkovat zkušenost ostatním. Nejvíce mě oslovila maska na vlasy Total Repair. Má zajímavou neobvyklou (ale příjemnou) vůni a vlasy jsou po aplikaci na dotek krásně hebké. Šampon má všechny vlastnosti, které by měl šampon mít –  dostatečně pění, vlasy spolehlivě umyje, zbaví mastnoty a snadno se smývá. U posilujícího spreje na vlasy Arginine Power Resist je na celkové zhodnocení krátká doba. Je ale třeba aplikaci nepřehánět, pokud jsem ho použila více, vlasy zůstaly poněkud mastné –  pokud jsem si ale dala pozor, nic takového se nestalo a sprej skutečně nebylo třeba oplachovat (jako je slibováno v návodu).

Doporučení: Celkově bych přípravky pro péči o vlasy Pro Formula zhodnotila jako lepší průměr. Žádný z produktů mě vyloženě nezklamal, naopak moc mě potěšila maska na vlasy. Určitě se vyplatí tuto řadu vyzkoušet a udělat si vlastní názor.

 

Balíček Pro Formula Péče o vlasy testovala také naše spřátelená bloggerka Jane´s moments.

janes

Aktuálně mám na vaně šampón Pro Formula pro poškozené vlasy. Zní to sice hrozně, ale je to tak. Díky tomuto šampónu vlasy pěkně zregeneruji a kadeřnice se za dva týdny snad nezhrozí. Produkt obsahuje Bio-ceramidyl Hair Complex, který uzavírá kutikulu a chrání ji tak před vysušením.

Šampón docela pění, což mám ráda. Přeci jen na své relativně dlouhé a husté hřívě potřebují vnímat, že tam něco je a „pracuje to“ jak má. Stačí nanést malé množství! 

Maska na vlasy, to už je pro mě horší stupínek péče! Nerada totiž po smytí šampónu čekám dalších pár minut ve sprše... takže ano, na tento krok, vážně někdy zapomínám a říkám si, že příště už to vážně dám. Nicméně tato krásně voní. Cítím v ní nádech piňa colady.

Doslova „lahůdkou“ je pro mě posilující sprej, Arginine Power Resist. Ono i použití je absolutně nejjednodušší, protože vlasy pak nemusíte oplachovat! Takže žádné zdržování a čekání. Sprej jednoduše nastříkáte ke kořínkům suchých či mokrých vlasů a jemně vmasírujete. Ideální je jej používat 2x denně.

Celou její recenzi najdete ZDE.

Naše redakční recenze balíčku Péče o vlasy:

Klára Tichá

Otestovala jsem vlasový balíček ProFormula který zahrnuje širokou škálu vlasových produktů. Já vyzkoušela tři z nich a mým největším favoritem je Posilující sprej ProFormula, který krásně voní, hydratuje vlasy a neslepuje je.

Proformula

Šampon Total Repair ProFormula také příjemně voní a hodně pění, což oceňuji, protože mám husté vlasy a šampon se mi tedy rychle dostane po celé délce vlasů.

Maska na vlasy Total Repair ProFormula rychle zregeneruje vlasy a určitě si ji zamilují ti, co vyhledávají exotickou kokosovou vůni. Vlasová kosmetika ProFormula určitě stojí za vyzkoušení.

 

Děkujeme všem za recenze, budeme rádi, když budou inspirací pro váš nákup.

Více najdete na stránce http://itesco.cz

 

Čtěte také:

Reklama