Pravidelně pečujeme o svou pleť, ale na vlasy často zapomínáme. Přitom jsou velmi zranitelné. Poškozují se každodenním fénování nebo žehlením, chemickým ošetřováním, sluncem a znečištěným ovzduším. Časem pak pozorujeme, že jsou naše vlasy suché, mdlé a bez vitality. Proto je důležité pečovat o vlasy pravidelně. Dopřejte jim to, co potřebují – hlubší terapii pro jejich zdraví, oživení krásy a odhalení jejich pravého lesku. Schwarzkopf Professional přichází s novou řadou BC Bonacure Hairtherapy jedinečných přípravků vlasové péče. Všechny jsou speciálně vytvořené pro obnovení krásy vlasů zevnitř.

Produkty nové řady BC Bonacure Hairtherapy mají jedinečné vlastnosti zejména díky převratné technologii Amino Cell Rebuild. Zatímco u klasických receptur jsou prázdná místa v poškozené struktuře vlasu zaplňována, nová technologie Amino Cell Rebuild umožňuje obnovu vnitřní stavby buněk. Tím vrací vlasům přirozený tvar a krásu.

Nová řada BC Bonacure Hairtherapy poskytuje specifická řešení pro různé typy vlasů. Všechny produkty sdílí společný cíl – vrátit vlasům jejich původní, přirozenou krásu. Výrobky jsou rozčleněny do pěti řad podle zaměření. 

1/ BC Repair Rescue – pro poškozené vlasy

Výrobky této řady obnovují a regenerují vnitřní stavbu vlasu, a to díky speciálnímu Cura + Protein komplexu. Vlasy jsou po použití o 25 % silnější. Zároveň dochází k obnově přirozeného lesku a pružnosti a zabraňuje se třepení konečků.

Klíčové přípravky řady Repair Rescue :

  • BC Creme Shampoo – Krémový šampon; nejintenzivnější šampon v řadě, uhlazuje vlasy svou bohatou konzistencí.
  • BC Amino Fortifier – Posilující kúra; nová koncentrovaná péče pro posílení a zpevnění vlasů zevnitř.

2/ BC COLOR SAVE - pro barvené vlasy

BC Color saveTato řada obsahuje komplex Color Save, takže chrání barvu a podporuje její lesk. Zářivá barva tak vydrží i po 30 umytí.

Klíčové přípravky řady Color Safe:

  • BC Color saveBC Sulfate-Free Shampoo – Bezsulfátový šampon; jemně a účinně čistí vlasy bez vymývání barvy. Obsahuje k pigmentu šetrné tenzidy, které zajišťují uchování barvy až po 30 umytí.

3/ BC Moisture Kick – pro normální až suché nebo vlnité a korozivní vlasy 

Výrobky této řady obsahují derivát kyseliny hyaluronové, která je složkou prémiových kosmetických značek péče o pleť. Vyrovnávají míru vlhkosti vlasů a vyživuje je bez zatížení. Přípravky používejte pro vlasy plné zdravé pružnosti a lesku.

Klíčové přípravky řady Moisture Kick:

  • BC Recharger – Zvlhčující pěnová kúra; inovativní gelová receptura se ve vaší ruce po nanesení promění v lehkou pěnu, jež poskytuje intenzivní zvlhčení, aniž by vlasy zatížila.

4/ BC VOLUME BOOST – pro jemné vlasy

Součástí receptury je bambusový komplex. Ten poskytuje vlasům péči pro viditelný objem a zdravý lesk a přitom je nezatěžuje. Jde o perfektní řešení pro jemné a zplihlé vlasy bez lesku.

Klíčové přípravky řady Volume Boost:

  • BC Shampoo – Šampon pro podporu objemu; čistí a posiluje objem jemných a křehkých vlasů a poskytuje základní péči bez zatěžování.

5/ BC HAIR + SCALP – pro specifické potřeby vlasů a vlasové pokožky

Řada vysoce účinných přípravků, které důkladně čistí vlasy a vlasovou pokožku, zabraňují tvorbě lupů a podporují růst vlasů.

Klíčové přípravky řady HAIR + SCALP:

  • BC Dandruff Control Fluid – Fluid proti lupům pro přetížené vlasy a vlasovou pokožku se sklonem k tvorbě lupů. Hloubkově čistí a chrání vlasy a vlasovou pokožku před lupy a zanechává vlasy viditelně čisté a zdravé u kořínků.

BC Bonacure Hairtherapy je prvním programem péče o vlasy, který skutečně rozumí specifickým potřebám různých typů vlasů. Díky vysoce účinným složkám pak může účinně řešit jejich problémy. Přípravky BC Bonacure Hairtherapy zajistí vašim vlasům tu nejlepší péči a zároveň potěší i vaše smysly. Hebké sametové receptury a nové delikátní vůně vás okouzlí tak, že si tyto přípravky rádi zařadíte do každodenní péče o své vlasy.