Jejich použití je možné hned čtyřmi různými způsoby – jako předšamponová kúra pro jemnou péči, balzám pro lehčí rozčesávání, vlasová maska pro intenzivní péči nebo bezoplachová kúra na roztřepené konečky, čímž nejen šetříte drahocenné místo ve své koupelně, ale také svou peněženku. Nature Box vlasové kúry nabízejí dlouhotrvající řešení pro vaši korunu krásy, které je navíc šetrnější k životnímu prostředí.

Dopřejte své hřívě hloubkovou péči díky novým vlasovým maskám 4v1 značky Nature Box. Bohaté krémové složení tvořené z 99 % přírodních látek obsahuje za studena lisované oleje a ručně zpracované bambucké máslo z udržitelné výroby. Díky tomu budou vaše vlasy krásně lesklé a už na první pohled zdravější. Přírodní jemně se rozpouštějící složení zanechá při aplikaci také jedinečný zážitek na vašich rukách.

                             Nature-Box-maska-4v1-Aragan-300ml.jpg     Nature-Box-maska-4v1-Avocado-300ml.jpg

Vlasové masky 4v1 vstupují na trh ve dvou variantách – s arganovým nebo avokádovým za studena lisovaným olejem. Doplňují tak již známé produktové řady Nature Box, které nabízejí komplexní péči o vaše vlasy, ale i tělo. Obě varianty jsou dostupné v transparentní nádobě, která je, stejně jako víčko, vyrobená ze 100% recyklovaného plastu, tzv. sociálního plastu. Ten je sbírán na plážích na Haiti a následně recyklován. Místní obyvatelé v jedné z nejchudších zemí světa sbírají plastový odpad ještě předtím, než se dostane do moře, a vymění ho za peníze, zboží nebo služby. Plast, který by jinak skončil ve volné přírodě, je následně recyklován a znovu využit. Pomáhá tak v boji s odpadem v oceánech, a navíc i s místní chudobou. Doporučená maloobchodní cena je 199,90 Kč.

Nové vlasové masky 4v1 můžete použít čtyřmi různými způsoby přesně podle svých potřeb:
1)     Předšamponová kúra pro jemnou péči
2)     Balzám pro lehčí rozčesávání
3)     Vlasová maska pro intenzivní péči
4)     Bezoplachová kúra na roztřepené konečky

Jak vlasové masky Nature Box použijete vy?