První KOSMETICKÝ INSTITUT DR IRENA ERIS v Praze již otevřen!

Kosmetické instituty Dr. Irena Eris tvoří dynamicky se rozvíjející síť luxusních institutů, ve kterých se pod dohledem profesionálů realizuje péče o obličej i tělo.

Překročit práh Kosmetického institutu Dr. Irena Eris znamená vstoupit do jiného světa. Místo městské vřavy nás zahalí zklidňující vůně vznášející se vzduchem a očaruje nás relaxační hudba jemně se linoucí éterem. Teplý a přívětivý interiér přímo láká odevzdat se do rukou příjemného a profesionálně vyškoleného personálu. Díky bohatému originálnímu programu péče o obličej a celé tělo, díky masážím a nejrůznějším doplňkovým službám, manikúře či pedikúře, si jistě každý klient pro sebe najde vhodnou zajímavou nabídku.

V institutu lze rovněž využít služeb lékaře-dermatologa, který vyřeší jakýkoli problém kosmetického či dermatologického charakteru a provede speciální zkrášlující a léčebné kúry z oblasti estetické medicíny.

Komplexní nabídku doplňuje kadeřnický salon, kde nám odborníci poradí s péčí o vlasy
a doporučí moderní účes podle aktuálních trendů, ale především s důrazem na náš příjemný pocit.

Institut má v nabídce také speciální kosmetický program pro muže. Kosmetické procedury (ultračisticí, relaxační a omlazující) zohledňují specifika mužské pokožky. V jednotlivých salonech, poskytujících příjemnou intimní atmosféru, mohou i muži řešit své problémy s pletí kosmetického či zdravotního rázu. Komfortně vybavené salony kosmetického institutu, neobyčejně příjemné procedury a profesionální péče personálu vytvářejí oázu klidu, relaxace
a bezpečí. Po návštěvě institutu budeme krásnější a plní sil.

 

Samotné umístění institutu v blízkosti Karlova mostu a Staroměstského náměstí vytváří nezvyklou atmosféru vnukající nám touhu vychutnat si luxusní péči v malebném interiéru historické budovy v Míšeňské ulici.

Vždy jsme ve firmě vyznávali holistický přístup ke kráse – tedy k člověku jako celku,“ říká Irena Eris. „Život je často příliš rychlý, klade na nás stále větší požadavky a my si někdy s tím vším nevíme rady. Proto mi záleželo na tom, aby si při překročení prahu kosmetického institutu každý klient mohl vychutnat nejenom fyzické prožitky, ale zároveň i načerpat psychickou rovnováhu.“

 

Procedury jsou vybírány individuálně dle typu pleti, na základě bezplatně provedené diagnózy pokožky pomocí speciálního přístroje. Po ošetření obličeje či těla mohou klienti doma pokračovat v kosmetické péči díky exkluzivním přípravkům z řady Dr. Irena Eris Prosystem Home Care, dostupným výhradně v kosmetických institutech. Vhodné preparáty vybere přímo kosmetička či dermatolog s ohledem na biologický věk pokožky a její případné problémy.

Mimořádnou nabídkou Kosmetického institutu Dr. Irena Eris, která rozhodně odlišuje tento institut od jiných, jsou speciální balíčky procedur: Den půvabu, Odpoledne krásy či Zrození krásy.

Krom toho lze procedury také darovat. Dárkový poukaz „Dárek krásy“ je nekonvenčním překvapením pro osoby blízké našemu srdci, ale stejně tak se hodí například i pro zaměstnance firmy.

Naším cílem je, aby se každý klient, který k nám zavítá, cítil výjimečně a věděl, že si poradíme s každým kosmetickým problémem, který ho trápí. Velmi nám ale záleží i na tom, aby čas, který u nás klienti stráví (zpravidla dvě hodiny), se v jejich mysli pojil s důvěrou, že odejdou krásnější ve fyzickém, ale i psychickém slova smyslu,“ prohlašuje Robert Rusin, majitel kosmetického institutu.

 

Kosmetický institut Dr. Irena Eris

Míšeňská 74/9

Praha 1 – Malá Strana

Tel. +420 257 530 357