Smysluplná péče o klouby by měla být kontinuální, aby se poškozené a namáhané chrupavce dostalo té nejlepší péče. Období dovolených, které nyní nastává, je častou překážkou k dodržování pravidelných rituálů – ať už se jedná např. o stravovací návyky nebo právě zdraví prospěšnou kůru za pomoci doplňků stravy.  Brát si sebou na dovolenou k moři nebo třeba do hor objemnější plechovku oblíbeného a účinného kloubního preparátu Geladrink není zrovna praktické.  Díky novince na trhu, Geladrinku Forte ve 14 praktických sáčcích, obsahujících denní dávku, to však už nyní není problém.

j

Geladrink Forte je prověřená, a studiemi podložená hloubková kloubní výživa, obsahující v prvé řadě vysokou dávku kolagenních peptidů a dále další řadu účinných látek, jako např. glukosaminsulfát, chondroitinsulfát, MSM, vitaminy C a E, boswellii a další.  Pokud jste do této chvíle nestačili ochutnat všechny dostupné příchutě tohoto rozpustného prášku, máte nyní jedinečnou možnost.

Cestovní balení Geladrink Forte totiž obsahuje 14 denních dávek v jednotlivých sáčcích, a to ve všech sedmi dostupných příchutích (jahoda, ananas, broskev, hruška, višeň, pomeranč a černý rybíz) v každé krabičce. Je tedy velmi jednoduché vzít si sebou do kufru potřebný počet sáčků a každý den navíc ochutnáte jiný koktejl.

Ať už nové sáčkové balení Geladrinku Forte využijete při cestách na dovolenou, za prací nebo třeba jen na víkend na chatu, můžete si být jisti, že je o vaše klouby velmi dobře postaráno.  Celé balení pořídíte za doporučenou cenu 495 Kč. 

Více na www. orling.cz.

Reklama