Ruce jsou naší vizitkou. Čisté, upravené nehty a pěstěná pokožka rukou by měly být samozřejmostí. První kroky k hezkým rukám můžeme podniknout třeba hned, správnou péčí o ně. Velkou roli přitom hraje volba kvalitního mýdla na ruce – vždyť právě časté namáčení způsobuje mnohdy suchou, či dokonce podrážděnou pokožku.

 

Schwarzkopf & Henkel nám nyní prostřednictvím své značky Fa nabízí čtyři varianty tekutých mýdel, které budou o ruce pečovat do hloubky, a naše pokožka bude přesně taková, jakou si ji přejeme mít. Vybírat můžeme hned ze tří NOVINEK – Fa Jogurt Vanilka & Med, Fa Jogurt Aloe Vera, Fa Softening Hand & Nails a oblíbeného Fa Sensitive.

 

Pravidelné mytí rukou nám rodiče vštěpovali už od raného dětství. Otázka „Máš umyté ruce?“ tehdy nepatřila mezi oblíbené, ale postupem času se tato činnost stala naprosto samozřejmou. Pocit čistě umytých rukou je přece tak příjemný! A pokud máme kvalitní mýdlo, které nejen krásně voní, ale také pečuje o jemnou pokožku rukou, stane se mytí rukou opravdovým potěšením!

Fa nám nabízí čtyři pečující tekutá mýdla, která se o naši pokožku hezky postarají a zároveň důkladně umyjí ruce.


Vybírat můžeme z těchto variant:

- Fa Jogurt Aloe VeraNOVINKA - tato varianta v sobě kombinuje jogurtové proteinymlékem z rostliny Aloe Vera. Mléko z Aloe Vera je známo především díky svým zklidňujícím účinkům. Využívá se například na popáleniny, jako léčba po štípnutí hmyzu nebo při alergických reakcích. Tato jemná receptura pomáhá chránit pokožku rukou před vysoušením a dodává jí pocit hebkosti.

- Fa Jogurt Vanilka & Med (Vanilla Honey) – NOVINKA - obsahuje kromě jogurtových proteinů také výtažky z medu, který je díky svým hojivým účinkům vyhledávanou přísadou v oblasti kosmetiky. Už staří Egypťané využívali med k hojení ran či popálenin. Vanilkové aroma obsažené v této variantě příjemně provoní celou koupelnu.

- Fa Softening Hand & NailsNOVINKA - toto krémové mýdlo je obohaceno o rýžové mléko a speciální mycí složky, které ruce a nehty šetrně omyjí, aniž by se vysušovala pokožka. Navíc krásně pění a zanechává jemnou vůni po růžích.

- Fa Sensitive – jemná receptura s výtažky z Aloe Vera je vhodná i pro citlivou pokožku, kterou chrání před vysoušením.

 

Všechna tekutá mýdla Fa jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 49,90 Kč.

 

Tuhá mýdla Fa

Současná nabídka tuhých mýdel Fa se člení do tří základních skupin - osvěžující Fa Fresh, Fa Aroma Fresh s přírodními výtažky a exotickými vůněmi a pečující řada Fa Care, unikátní díky svému ošetřujícímu složení.

Všechny varianty tuhých mýdel jsou k dostání v maloobchodní síti za 12,90 Kč.

Fa Fresh

·         Vitalizing

·         Energizing

·         Moisturising

Fa Aroma Fresh

·         Be Balanced

·         Oriental Moments

Fa Care

·         Sensitive

·         Softening

·         Pampering

·         Nourishing

 

 Na tyto novinky se můžete těšit od půlky září ve vašich oblíbených prodejnách.

 

Reklama