Naše ruce to s námi nemají vůbec jednoduché. Doma, venku, v práci i při sportu… Neustále jim dáváme zabrat, zvláště teď v zimě, chceme od nich, aby nám dokonale sloužily, ale nabízíme jim také dostatečnou péči? Ve spolupráci s dermatology vyvinula značka Neutrogena řadu mimořádně účinných výrobků „Norská formule“, která obsahuje krémy na ruce, ale i tyčinky na rty a tělové hydratační mléko. Výrobky z řady „Norská formule“ vycházejí z technologie původně vyvinuté v severském Norsku a jejich hlavním posláním je pečovat o vysušenou pleť a dodávat jí hydrataci.

Produkty Neutrogena pečují o vaši pleť tak, že se zaměřují především na příčiny problémů a neomezují se pouze na řešení vnějších potíží. Jejich společným jmenovatelem je kombinace terapeutické účinnosti s jemností. Dokladem vysoké kvality značky Neutrogena je, že výrobky této značky jsou doporučovány i jako doplňková péče při některých kožních problémech. Například krém na ruce Neutrogena je možné používat při psoriáze a atopické dermatitidě, osvědčuje se také na rozpraskané bradavky kojících maminek nebo na suchou kůži na loktech, kolenou či chodidlech.

Krém na ruce Neutrogena je vhodný pro každodenní péči o poškozené, suché a popraskané ruce, ale s úspěchem jej můžete použít také třeba na svědící a chronické ekzémové projevy na rukou. Ochranný a ošetřující krém na ruce Neutrogena obsahuje čtyřikrát více glycerinu než běžné krémy, takže udržuje pokožku vašich rukou hydratovanou, vláčnou a hebkou až 17 hodin. Díky tomu, že krém je vysoce koncentrovaný, stačí ho použít jen velmi malé množství. Na našem trhu je krém na ruce Neutrogena ve dvou variantách – parfemovaný krém se prodává v modrém balení po 50 ml a po 15 ml, které je vhodné například do kabelky, neparfemovaný krém je k dostání v červeném balení po 50 ml.