Máte svůj vyzkoušený úžasný krém na obličej, který je výživný a chrání vaši pleť před vysoušením i v zimním období? Ale co vaše ruce? Schováváte je do rukavic, nebo se o ně opravdu staráte? A rty? Dopřáváte jemné pokožce rtů péči, která je ochrání před mrazem a větrem a následným vysoušením a popraskáním?

Zimní období a nízké teploty působí nejen na naší pleť nebo vlasy. Určitě cítíte, jak v zimě jsou vaše ruce náchylné k popraskání a pokožka je vysušená. Zimou trpí také rty - jemná vrstva kůže se olupuje, tvoří se na ni trhliny, je napnutá a způsobuje bolest.

Proto musíme v zimních měsících dbát na zvýšenou péči jak o ruce, tak i o rty.

Pokud máte pocit, že pleť svého obličeje rozmazlujete, ale na ruce či rty zapomínáte, máme pro vás tip.

Nejen citlivá pleť potřebuje jemné kvalitní produkty, a v zimě to platí dvojnásob. Značka Neutrogena nabízí mimořádně účinnou péči, která je dostatečně jemná k pokožce, ale zároveň účinná, a to i v náročných zimních podmínkách.

Co může pomoci?

Péče o ruce

neutrogenaNaším tipem jsou kosmetické přípravky řady Neutrogena, které nabízejí komplexní péči o ruce i o nohy. Zajímavé jsou především svým vysokým obsahem glycerinu (až 40 %) společně v unikátní kombinaci s látkou Jasparello, která umožní jeho působení i v hlubších vrstvách kůže. Poskytuje tak okamžitou úlevu a intenzivní hydrataci, a to za současné podpory ochranné funkce pokožky. Při pravidelné aplikaci významně zabraňuje ztrátám vlhkosti, omezí se další ztlušťování již zrohovatělé vrstvy epidermis a zmenší se i pravděpodobnost tvorby drobných prasklinek. Pro péči o suché ruce jsou z této řady k dispozici hned čtyři různé přípravky o různé velikosti balení - jedná se o koncentrovaný krém (parfemovaná i neparfemovaná forma). Zmiňován je i jeho pozitivní účinek na proces stárnutí kůže. Pro výrazně popraskanou kůži je vhodné využít krému určeného k intenzifikované kúře, jenž se nanáší přímo na poškozená a popraskaná místa. Obohacen je navíc o alantoin, vitaminy B5 a E či panthenol, jež výrazně přispívají k hojení rozpraskané kůže.

Péče o rty

neutrogenaTyčinky na rty Neutrogena působí zejména v zimním období ochranně, hojivě a protizánětlivě a kromě účinné každodenní péče o rty mohou pomoci i při specifických problémech - při atopické dermatitidě nebo při suchosti rtů, která doprovází užívání některých léků. Také vám pomůže v létě, když na vaše rty působí slunce a jsou díky tomu popraskané.

Máte velmi suchou pokožku? Používejte tělové mléko!

neutrogenaNeutrogena® Intenzivní regenerační tělové mléko na velmi suchou pleť nabízí o mnoho víc než hydrataci na každodenní obnovu velmi suché pokožky. Díky obsahu norské receptury působí i jako ošetřující zábal.
Okamžitě odstraňuje napětí a nepříjemný pocit
Napomáhá při regeneraci velmi suché a drsné pokožky.

Reklama