OI000090.jpg

Testovaly jsme:

  • Lip Classic
  • MedPlus®
  • Lip Balzám
  • Ultra SPF 50+
  • Blistex Triple Butters

OI000083-2-.jpg

Marta

Balzámy na rty jsou nezbytnou součástí mé kabelky, a to jak v zimě, tak v létě. Neustále mám suché rty, takže se bez nich neobejdu. Jsem ráda, že jsem mohla otestovat produkty značky Blistex. Nejvíc mě zaujal Blistex Triple Butters s krémovou texturou, který rty hezky hydratuje a vyživuje. Obsahuje bambucké máslo, mangové máslo a másla tucaman. Rty jsou po něm sametově hebké a má navíc příjemnou vůni. Lehce je v něm cítit karamel, který miluju. Nevýhoda je, že na něj mám potom chuť.

OI000089-3-.jpg

Skvělý byl také Blistex ULTRA SPF 50+, který nabízí vysokou každodenní ochranu proti přírodním vlivům, jež rty vysušují. Jeho textura je velmi příjemná a rty jsou po něm hezky hydratované. Díky vysokému SPF je skvělý také na léto jako ochrana rtů před slunečním zářením.

OI000088-1-.jpg

Karolína

Rty si mažu poměrně často. Nejen když je zima, ale i v létě, a také pravidelně před spaním. Když se ráno probudím, jsou hebké a připravené na rtěnku. Dlouho jsem si myslela, že zůstanu věrná jedné značce, ale teď jsem měla možnost vyzkoušet balzámy Blistex. Na běžkách jsem využila Blistex SPF 50+. Ocenila jsem, že po něm nemám rty bílé jako umrlec, naopak nebylo moc poznat, že nějakou ochranu mám. Fungoval navíc skvěle, rty po něm nejsou vůbec oschlé. Stejně tak jsem byla spokojená s tradičním Lip Classic. Ten nosím v kabelce jako první pomoc. Při používání mám opravdu pocit nadstandartní péče!

OI000086.jpg

Veronika

Rty si musím každou chvíli něčím mazat, protože mám takový nepříjemný zlozvyk, který spočívá v jejich kousání. A tak mám vždy po ruce tyčinku na rty, bez té nevycházím z domu. S produkty od značky Blistex už mám pozitivní zkušenost z minula, ale ani tentokrát mě nezklamaly. Na rty totiž upřednostňuji produkty s přírodnější vůní, žádné navoněné třešně apod. Blistex MedPlus je skvělé mít doma, protože je v kelímku, a tak se do něj musí sahat jen umytýma rukama. Využila jsem ho nejen na rty, ale i na suché lokty. Moc dobrý pomocník, který vyživí, co je potřeba. Do kabelky jsem si naopak přihodila Blistex Lip Balzám. Má gelovou strukturu, což mi hodně vyhovuje, a na rtech vydrží opravdu dlouho.

OI000085-1-.jpg

Reklama