Ačkoli žehlení nepatří mezi nejoblíbenější domácí práce, značce TEFAL se podařilo díky technologickým inovacím z této nezbytné činnosti udělat zábavu. Právě díky žehlení získává oblečení svůj původní tvar, ale mnohem podstatnější je zničení nepřátelských mikroorganismů. Ty se velmi často vyskytují v ručnících, spodním prádle, ale také košilích nebo tričkách. Kromě klasických napařovacích žehliček vyvinul TEFAL také parní generátory, díky kterým si žehlení dokonce zamilujete!

tefalNapařovací žehličky

Při nákupu žehličky se kromě klasických atributů zaměřte na detaily, kterými jí zajistíte delší životnost. Hledejte žehličky takové, které mají zabudovaný sběrač vodního kamene a samočisticí žehlicí desku. Žehličky TEFAL ale nabízejí ještě mnohem více – díky nové patentované technologii TurboBoost, kterou je opatřena nová řada žehliček TurboPro, pára mnohem lépe proniká do nitra tkaniny. Další nespornou výhodou je inovativní patentovaná žehlicí deska Durilium Airglide Autoclean, která je jednak výrazně kluznější než předchozí Durilium Autoclean a navíc automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí ploše.

tefalParní generátory

Parní generátory, na rozdíl od žehliček, pracují s párou pod tlakem – proto jsou také vhodné i k žehlení bez žehlicího prkna. Nesmírnou výhodou jejich používání je úspora času. Zvládnou narovnat i ty nejmenší záhyby a díky vysokotlaké páře a možnosti nastavení teplot bude vše perfektně vyžehlené. Úspora času je minimálně 50 %, a to díky možnosti vertikální žehlení, žehlení více vrstev najednou – např. složeného povlečení, a i klasické oblečení stačí žehlit jen z jedné strany. TEFAL rozšířil sortiment řady ProExpress o dva nové produkty, které mají tři až pět elektronických programů s optimální kombinací teploty a páry, a díky tomu nabízejí dokonalé propojení páry a teploty pro všechny typy látek. Pro snadné žehlení si vystačíte s prostřední teplotou, která zvládne běžné žehlení kvalitně a bez rizika připálení oděvů. Integrovaný sběrač vodního kamene, tzv. CalcCollector, umožňuje opravdu snadné odstranění usazenin z bojleru a tím zajišťuje delší životnost přístroje. Další patentovanou technologií je Protect System, která brání vzniku skvrn na oblečení. Její unikátnost tkví v tom, že tříští kapky znečištěné vody a přeměňuje je na čistou páru.

tefalNapařovače oděvů

Dalšími šikovnými pomocníky do domácností jsou napařovače oděvů, které účinně odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládnou oblečení dezinfikovat. Nepotřebujete žehlicí prkno, čímž šetříte místo. Značka TEFAL nabízí hned dva modely. Ruční napařovač oděvů TEFAL Access Steam je výjimečně rychlý a praktický. TEFAL Instant Control má navíc unikátní patentovaný systém Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit. Vhodné pro použití před odchodem do práce či do společnosti nebo pro úpravu obtížně žehlitelných kousků oblečení.

 

www.tefal.cz

Reklama