Všimli jste si, že stále více pečujeme o své oblečení tak, jak jsme zvyklí se starat o svou pleť, vlasy nebo pokožku? V souladu s tímto trendem vznikla nová řada aviváží Silan Soft&Oils, která čerpá inspiraci u kosmetických přípravků s obsahem esenciálních olejů. Tuto oblíbenou řadu aviváží nyní doplní čtvrtá varianta Silan Soft&Oils Pink ve svůdně průhledné růžové barvě a se svěží vůní růží, kterou doplňují příjemné tóny silice ylang-ylang vzácného stromu kanangy a broskve na opojném základě vůně vanilky.

Silan Soft & Oils Pink

Silan Pečující oleje nejsou v kosmetice žádnou neznámou. Pleť hydratují, nechávají ji krásně hebkou a vláčnou. Inovativní složení řady Silan Soft&Oils s luxusními vonnými oleji podobným způsobem chrání každé vlákno vašeho prádla a přináší úžasnou jemnost a dlouhotrvající svěžest s každým vypráním. Aviváže Silan Soft & Oils zanechají prádlo tak svůdně voňavé, jako i dokonale jemné. Unikátní průhledný vzhled lahve ve spojení s trendy růžovou barvou aviváže přitahují pozornost na první pohled. Kdo by odolal?  

Nová varianta Silan Soft & Oils Pink je k dispozici ve dvou velikostech - v 750ml a 1,5l provedení za doporučenou maloobchodní cenu 69 Kč (750ml) a 139 Kč (1,5l).

 

Představujeme ostatní varianty řady Silan Soft&Oils:

Silan Soft & Oils Gold (zlatá)

Jeho parfém vás uchvátí jemně lechtivou, ale výraznou vůní nejvybranějších citrusových plodů, kterou doplňují kontrastní tóny jablka a hrušky. Plná vůně snoubící melodičnost ušlechtilých květin se oble pojí se smyslnými podtóny dřevin, vzácného pižma a hladivým dotekem uklidňující vanilky. Nechte sebe i své oblečení hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.

Silan Soft & Oils Violet (fialová)

Svěží neposedná kombinace ovocných a citrusových tónů, které protkává něžná pudrová vůně bílých květů, sametové fialky a jiskřivé sladké broskve. Podmanivá vůně zaoblená smyslnými tóny dřevin, těžkými kořenitými tóny živlů a pudrovými podtóny pižma.

Silan

Silan Soft & Oils Blue (modrá)

Vůně modré varianty překvapí vaše smysly nespoutanou svěžestí vzácných druhů ovoce mísící se s jemnými podtóny šťavnaté broskve, andělských bílých květů a elegantní růže. Neotřelost této vůně rozehrávají plná, smyslná až troufalá intermezza dřeva, pižma a tajemných tónů. 

 

Reklama