Nyní v květnu již sluníčko pálí a teploty stoupají vysoko. Proto se musíme před sluníčkem chránit jak před sluněním, tak i po slunění. Rádi bychom vám doporučili přípravky PANTHENOL omega, se kterými máme dobrou zkušenost.
obrazek.png

Jaké přípravky vám chceme doporučit? Vše najdete také na stránkách PANTHENOL omega.

PANTHENOL omega Tělové mléko s aloe vera 9%

 • Přináší úlevu sluncem podrážděné pokožce.
 • Napomáhá regenerovat a hydratovat pokožku po opalování.
 • Pomáhá obnovit elasticitu pokožky.
 • Obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci a výtažek z aloe vera.

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním, napomáhá její rychlé regeneraci a je vhodné pro všechny typy pokožky.
5cda867ce265dobrazek.pngSnadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči ani chemické konzervační látky či barviva. Balení je 250 ml.

PANTHENOL omega Tělové mléko s rakytníkem 9%

 • Přináší úlevu zarudlé a sluncem podrážděné pokožce.
 • Napomáhá zklidňovat a regenerovat pokožku.
 • Pomáhá obnovit elasticitu pokožky.
 • Obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci a výtažek z rakytníku, navíc je obohacený o exotický brazilský parfém.5cda7e593643fobrazek.png

Tělové mléko s rakytníkem, díky vysokému obsahu D-Panthenolu 9% a výtažku z rakytníku, účinně a rychle zregeneruje pokožku vystavenou slunci. Pokožku ochlazuje a eliminuje nepříjemné projevy nadměrného slunění jako je její zarudnutí a pálení. Na pokožce se snadno roztírá a vstřebává. Jeho vůně inspirovaná luxusním parfémem vám okamžitě navodí pocit pohody. Balení je 250 ml.

PANTHENOL omega Pěna s ledovým efektem 10%

 • Přináší úlevu sluncem podrážděné pokožce.
 • Příjemně chladí*.
 • Účinně zklidňuje a napomáhá regeneraci pokožky po opalování.
 • Pro extra chladivý efekt lze uchovávat v ledničce.
 • Díky spreji se snadno aplikuje na celé tělo.
 • Bez parfemace, parabenů, parafinů a PEG.
 • Obsahuje 10% D-Panthenolu pro maximální úlevu a vitamíny A, E a F.

Podrážděná pokožka např. po neopatrném opalování nepříjemně pálí. A právě v této chvíli je dobré mít po ruce unikátní Pěna s ledovým efektem 10% PANTHENOL omega!
Pro dosažení extra chladivého efektu můžete tento sprej uchovávat v chladničce. Když přijdete po opalování domů, stačí pro něj jednoduše sáhnout do ledničky a své podrážděné pokožce tak dopřejete skutečně extra chladivou regenerační péči.
5cda870a6d0e7obrazek.png

Sprej s vysokým obsahem D-panthenolu a komplexem vitaminů A, E, F je určen k ošetření pokožky podrážděné slunečním zářením nebo jinak namáhané. Nejenže efektivně podporuje regeneraci pokožky, ale při každé aplikaci také příjemně chladí. Obsahuje 10% D-panthenolu pro maximální úlevu. Snadno se nanáší na citlivá místa. Rychle se vstřebává a nelepí na pokožce. Pěna s ledovým efektem poskytuje citlivé pokožce maximálně šetrnou péči, neboť neobsahuje parafiny, parabeny, PEG a parfémy. Balení je 150 ml.

Jak se používá?

Sprej se aplikuje v tenké vrstvě dle potřeby několikrát denně. Díky formě spreje se přípravek snadno nanáší na celé tělo. Pro dosažení extra chladivého efektu skladujte sprej před použitím alespoň čtyři hodiny v ledničce.

PANTHENOL omega Pěna ALOE VERA 9%

 • Přináší úlevu sluncem podrážděné pokožce.
 •  Příjemně chladí*.
 • Účinně zklidňuje a napomáhá regeneraci pokožky po opalování.
 • Obsahuje 9% D-Panthenolu pro maximální úlevu.

Léčivá rostlina Aloe vera je známá díky svým blahodárným účinkům na pokožku. Průhledná tekutina vytékající ze středu listů má zklidňující a hydratační účinky a podporuje hojení. V kombinaci s 9% dexpanthenolem  přináší  PANTHENOL omega Pěna  ALOE VERA 9% koktejl výživných látek pro Vaši pokožku. Spojení účinných látek je ideální pro ošetření pokožky podrážděné sluncem, menších popálenin, ran či prasklin kůže a výborně působí také na suchou pokožku.
5cda87331f995obrazek.pngKomfort přináší nejen inovativní složení. Díky pěnové konzistenci a chladivému efektu je aplikace snadná a příjemná. Jemně parfemovaná pěna se velmi rychle vstřebává a nedráždí citlivá místa. 

Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči bez chemických konzervačních látek či barviv. Balení je 150 ml.

Jak se používá?

Pěna se aplikuje v tenké vrstvě dle potřeby několikrát denně. Díky své formě se přípravek snadno nanáší na celé tělo.

Dopřejte i vy své pokožce intenzivní regenerační péči D-Panthenolu!

PANTHENOL omega Tělové máslo 6%

Jak se používá?
5cda8776c0c0aobrazek.png
Přiměřené množství másla vetřete do pokožky. Máslo je vhodné zvláště pro normální až smíšený typ pokožky.

PANTHENOL omega Kapsle 60

 • Doplněk stravy s vysokým obsahem D-Panthenolu a vitamínů.
 • Vhodný i pro diabetiky.
 • V jedné kapsli je obsaženo 40 mg D-panthenolu, selen a vitaminy C a E.

Kyselina pantothenová má vliv na optimální duševní výkonnost, snižuje únavu a vyčerpání. Spolu s vitaminem C a E chrání DNA buněk a má pozitivní vliv na podporu imunitního systému.

Jak se používá?
5cda878aec3b5obrazek.png

Užívejte pravidelně 1x denně 1 tabletu. Zapíjejte potřebným množstvím tekutiny.

Naše tipy

Protože rády testujeme kosmetické produkty a dovolené se blíží, chystáme se v redakci testovat Panthenol Omega Chladivou pěnu ve spreji s ledovým efektem 10% a Panthenol Omega Zklidňující tělové mléko s rakytníkem 9%. Naše kolegyně letí příští týden do Tuniska, kde tyto přípravky určitě ocení. Její recenze si pak budete moci přečíst ve článku v rubrice Testy.
5cda87abd3df0obrazek.png

Reklama