Zima je v plném proudu a pokožka i pleť musí čím dál tím častěji bojovat s nepříznivými vlivy, jako je působení chladu, větru, časté střídání teplot apod. Díky tomu dochází k narušení nejsvrchnější vrstvy kůže, a to zejména na obličeji, rukou a rtech. Takto narušená pokožka pak vyžaduje větší pozornost a správný výběr vhodných produktů. Přírodní egyptská kosmetika Eva Cosmetics představuje Eva Medový pleťový krém (85 g), Eva Medový balzám na rty (4 g) s obsahem pravého včelího medu a Eva Glycerinový pleťový krém (50 g) s vysoce regeneračním účinkem. Produkty Eva Cosmetics jsou k dostání v lékárnách, maloobchodních řetězcích Tesco a řetězcích drogerií Schlecker.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics

Egypt, magická země přírodních krás a památek, je již dlouho znám využíváním jedinečných přírodních látek při péči o tělo a vlasy. Kleopatra a její legendární půvab má základ v použití blahodárných látek a je znám po celém světě. Eva Cosmetics je hrdá na to, že může pokračovat v této tradici. Poskytuje jedinečné a účinné přírodní výrobky pro péči o vlasy, pleť, kůži. Své výrobky dodává do celé Afriky, dále na Dálný východ, v Evropě najdete výrobky Eva v České Republice, na Slovensku, dále ve Švédsku, Německu a Rusku. K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek.
Tváří kosmetiky Eva je moderátorka EVA DECASTELO.

Včelí med

Blahodárné účinky pravého medu byly známy už před tisíciletími a byl používán ve velké míře. V Egyptě se včela stala již v první historické dynastii (3200 př. n. l.) symbolem pro "království". Podle egyptských legend byly včely živoucími slzami boha slunce Re. Včelí med používali Egypťané nejen do pokrmů a nápojů, ale také jako kosmetický přípravek. Kleopatra si prý ráda přikládala medovou pleťovou masku.

Eva Medový pleťový krém proti vráskám (85 g)
evaMed obsažený v krému spolu s vitamíny a minerály pozitivně ovlivňuje stav pokožky - aktivně působí proti vzniku vrásek, napíná pleť a zpevňuje ji. Navíc hojí drobné ranky a viditelně zlepšuje vzhled pleti. Eva Medový pleťový krém je obohacen o složku vitaminů a minerálů, které působí do hloubky pleti. Krém se dobře vstřebává a příjemně voní. Je evamožné ho používat jako denní i noční pro normální a smíšenou pleť. Jeho aplikací pokožka získá mladší a svěží vzhled. Krém je vhodný i jako účinná regenerace zvrásněné a suché pokožky rukou.
- hojí, regeneruje, vitalizuje, vyhlazuje
Pozn.: Eva Medový pleťový krém proti vráskám se nedoporučuje při alergii na pravý med. Doporučená cena: 83 Kč

Eva Medový balzám na rty (4 g)
obsahuje pravý včelí med. Je účinný proti oparům ve všech stádiích. Během několika málo dnů pomůže zbavit se oparů, které jinak trápí i dva týdny. Hojí bolavé, popraskané rty a koutky.
Doporučená cena je 29 Kč.

Hojivé účinky Glycerinu

evaGlycerol neboli glycerín je kapalina bez zápachu, sladké chuti. Ve zředěném stavu se používá ke zvlhčování pokožky a sliznic, neboť váže atmosférickou vlhkost a tím ji přenáší do povrchu těla. Proto se používá mimo jiné v kosmetických výrobcích, zejména jako přísada v hydratačních krémech a mýdlech.

Eva Glycerinový pleťový krém (50 g)
Jedinečný léčebný pleťový krém s vysokým obsahem glycerinu, dodává pleti hydrataci a regeneruje pokožku.

  • léčebný,
  • dodává pleti hydrataci,
  • pleť je ihned po nanesení viditelně hladší.

Doporučená cena je 49 Kč.

Reklama