Příjemné počasí venku nám dává na vědomí, že léto se neodvratně blíží. A s ním i veškeré radovánky jako opalování, koupání, dovolené apod. Letní měsíce s sebou ale přináší i pár negativních důsledků: riziko spálení pokožky sluncem, dehydratace pleti, nadměrné pocení a s ním i související zvýšená tvorba séba. Abychom těmto letním projevům na naší pokožce předešli nebo je alespoň zmírnili, je potřebavěnovat jí péči v podobě vhodných přípravků. Níže proto přinášíme několik tipů, jak pečovat o pleť s přípravky Vichy v letním období.

vichy

Hydratace – to je to, co potřebuje vaše pokožka
Během letních měsíců je naše pokožka vystavená extrémním podmínkám vnějšího prostředí, a to především vyšším teplotám a ostrým slunečním paprskům. V jejich důsledku pokožka velmi rychle ztrácí vodu, je dehydratovaná a oslabená. Tak jako v letních dnech zvyšujeme pitný režim, měli bychom i naší pleti dopřát zvýšenou hydrataci a osvěžení v podobě vhodných přípravků.

AQUALIA THERMAL DYNAMICKÁ HYDRATACE

Pro svěží krásu citlivé pleti po celý den

vichy

První péče, která na základě revolučních znalostí cirkulace vody v pleti zabezpečuje rovnoměrné rozmístění a uzamčení vody v pleti v 7 klíčových zónách obličeje. Pleť je okamžitě hydratovaná, sametově hebká a zachovává si svůj svěží vzhled po celý den. Dostupná jako intenzivní sérum v luxusním modrém flakonu nebo jako denní péče v broušené dóze se zrcadlovým víčkem ve 2 senzorických texturách:

  • osvěžující lehká péče pro normální a smíšenou pleť
  • komfortní hutná péče pro suchou pleť

MOC (intenzivní sérum) : 599 Kč / 30 ml*
MOC (denní péče): 499 Kč / 50 ml*Vichy

TERMÁLNÍ VODA Z VICHY
Termální voda ve spreji
Zklidňující, posilující a regenerující Termální voda z Vichy je přirozeně bohatá na 15 vzácných, blahodárných minerálů. Díky svému unikátnímu složení osvěžuje pleť, zmírňuje nepříjemné pocity, zklidňuje podráždění, chrání epidermis před škodlivými vnějšími vlivy, posiluje přirozenou obranyschopnost a urychlujte obnovu kožních buněk.

100% čistá, přírodní aktivní látka, hypoalergenní, bez parfemace a konzervačních látek.
MOC: 225 Kč / 150 ml*

VichyVichy tip: AQUALIA THERMAL OČNÍ ROLL-ON

Vyhlazuje drobné vrásky způsobené dehydratací, odstraňuje otoky a zmírňuje tmavé kruhy pod očima. Svěžest hydratační, chladivé textury společně s masáží kovovou kuličkou osvěžuje, zmírňuje otoky a odstraňuje únavu kontur očí. Pohled bude odpočinutý a jako po probuzení.
MOC: 515 Kč / 15 ml*

ČISTĚNÍ A ODLÍČENÍ PLETI
PURETÉ THERMALE

Řada pro čistění a odlíčení pleti určená pro každodenní použití, přizpůsobená jednotlivým typům pleti včetně Vichycitlivé, potřebám a osobním zvyklostem každé ženy. Během čistění zároveň pečuje o pleť a zanechává ji svěží a hebkou. Hlavní složkou v každém přípravku je Termální voda z Vichy, která díky obsahu 15 vzácných pleti prospěšných minerálů pleť zklidňuje, posiluje a regeneruje.

Odličovací micelární voda na citlivou pleť a oči
Dokonalé vyčistění pleti díky micelární technologii, jedním pohybem odlíčí obličej, oči i rty. Obsahuje glycerin a panthenol pro hydrataci a zklidnění podrážděné pleti.
MOC: 335 Kč / 200 ml*

VichyČisticí pěnová voda pro rozjasnění pleti
Jemný roztok, který se mění v bohatou pěnu. Pleť je dokonale odlíčená, prozářená a hydratovaná. S vyživujícími účinky díky extraktu z bambuckého másla.
MOC: 365 Kč / 150 ml*

Osvěžující tonikum
Osvěžující tonikum pro dokonale očištěnou pleť bez podráždění. S vitaminem E, glycerinem a 5% Termální vodou z Vichy s posilujícími, zklidňujícími a regeneračními účinky. K dostání pro normální až smíšenou pleť (modré balení) a pro suchou pleť (růžové balení).
MOC: 365 Kč / 200 ml*

 

Vichy

VichyVichy tip: PURETÉ THERMALE

Odličovač voděodolného make-upu pro citlivé oči
Dokonale odličuje i voděodolný make-up, chrání řasy a stimuluje výživu jejich kořínků. Dvoufázová textura (olej + voda) zajistí šetrné odlíčení očního make-upu i voděodolné řasenky. Vhodný i pro nositelky kontaktních čoček.
MOC: 370 Kč / 150 ml*

Reklama