Naše čtenářky mohly testovat 4 různé řady produktů kosmetiky Pro Formula, která je od letošního jara exkluzivně k dostání v prodejnách Tesco. Poprosili jsme čtenářky, aby nám po testování vyplnily dotazníky, jak byly spokojené se zaslanými produkty. Přinášíme vám recenze čtenářek, které měly možnost testovat balíček s produkty péče o pleť:

pleť

  • Pro Formula Micerall Water Sensitive
  • Pro Formula Facial Tonic
  • Pro Formula Facial Wipes 3 in 1

 

ivvoj

Balíček se mi moc líbil, ubrousky krásně čistily pleť, aniž by nějak dráždily kůži. To samé můžu říct i o pleťové vodě pro citlivou pleť a micelární vodě. Navíc mají všechny testované výrobky nádhernou jemnou vůni.

Doporučení: Ano tyto testované výrobky bych s klidnou myslí doporučila.

 

Jiřah

S testovacím balíčkem jsem spokojená. FACIAL TONIC se příjemně nanáší, dobře odstraňuje nečistoty a pleť nezůstává suchá, je vláčná. MICELLAR WATER pleťová voda je na obličeji velice příjemná, pokožka dýchá.

Doporučení: Určitě bych balíček „Péče o pleť“ doporučila. Mám velmi citlivou a suchou pleť a tato kosmetika mne příjemně překvapila.

 

Majoranka1997

Micelární voda PRO FORMULA - z celého balíčku mi vyhovovala nejvíce. Opravdu, to, co slibuje, také plní. Výborně dočistí poslední zbytky make-upu a pleť zůstane nádherně hebká a příjemně svěží. Pleťová voda pro citlivou pleť PRO FORMULA - tato pleťová voda neobsahuje alkohol a pro moji pleť byla příjemná, nicméně hůře čistí a bez dočištění micelární vodou PRO FORMULA by to nebylo ono. Proto je opravdu fajn používat tyto dva přípravky dohromady. Potom teprve docílíte perfektního pocitu, že takto očištěná pleť je to pravé ořechové :) Odličovací ubrousky PRO FORMULA - tyto ubrousky jsem vyzkoušela na cestě. Dobře odlíčily a ještě osvěžily moji pleť. Spokojenost veliká. Jsou jemné, šetrné, příjemné - co více dodat :)

Doporučení: Přípravky PRO FORMULA pro citlivou pleť bych doporučila a rozhodně bych nešetřila na tom, že koupím pouze jeden přípravek, poněvadž dohromady spolu perfektně ladí. Micelární voda PRO FORMULA doladí to, co díky absenci alkoholu nezvládne jemná pleťová voda PRO FORMULA a pokud jedete na cesty, tak čistící ubrousky prostě musíte mít :)

 

Naše redakční recenze balíčku Péče o pleť:

Marie Cicvárek Fléglová

Tvář jako ze škatulky

Při výběru kosmetiky velmi často sázím na doporučení, a když si něco oblíbím, držím se toho „jako klíště“. A přesně takhle se mi do ruky dostala kosmetika ProFormula. Na doporučení. Nesázím na značku, ale spíše na to, co na to řekne má pleť. A ta v tomto případě říká ano.

Proformula

Já své tělo i tvář vystavuji každodenně sportovní zátěži a potím se vlastně pokaždé, jak se říká, na krev. Za odměnu se pak trochu hýčkám. Dopřávám pleti důkladné odlíčení, zbavuji ji nečistot, čistím ji, hydratuji...

Kosmetické produkty značky Tesco ProFormula jsou pak přesně ty, co potvrzují pravidlo „za málo peněz, hodně muziky.“ Odličovací ubrousky 3v1 mám u sebe jak se své sportovní tašce, tak i v té cestovní a zachraňují mě v největších „beauty“ krizích, Micelární voda je osvěžující, pleť pod ní nevysychá a naopak zůstává hezky hydratovaná a vláčná a zbavuje tvář perfektně make-upu, který nosím prakticky denně a tonikum je pak díky své příjemné vůni dokonalou tečkou za mým večerním rituálem.

 

Děkujeme všem za recenze, budeme rádi, když budou inspirací pro váš nákup.

Více najdete na stránce http://itesco.cz

Čtěte také:

Reklama