Značka pleťových masek 7th Heaven přináší široké portfolio jednorázových masek, které nabízí dívkám i ženám účinnou přírodní péči o pleť, řešení a prevenci problémů pleti bez ohledu na věk. 7th Heaven se již 30 let specializuje výlučně na masky, proto je expertem a leaderem ve svém oboru. Receptura masek spočívá vždy v prověřené kombinaci tří klíčových přírodních ingrediencí. Základní masky doplňuje prémiová řada 7th Heaven Renew You pro zralou pleť. Novinkou je série čtyř 7th Heaven Superfood masek kombinující zázračný efekt super potravin a bylin. Masky 7th Heaven mají jasnou filosofii stojící na efektu přírodních složek, ochraně zvířat i životního prostředí. 7th Heaven je synonymem ráje péče o pleť. Masky nesou řadu ocenění a certifikací – Peta Cruelty Free, Vegetarian Society Approved, Beauty Awards. 7th Heaven je značkou, která udává nezávislé trendy. Její masky jsou vždy „in“ a funkční. Výsledek je jistý.

7th Heaven je britská značka masek patřící pod společnost Montagne Jeunesse se sídlem ve Walesu. Soustředí se již více než 30 let na pleťové masky s cílem poskytnout efektivní kombinaci přírodních ingrediencí, které jsou ze své podstaty esencí krásné pleti. Pokrývá individuální  potřeby i vzhledem k věku. Určuje díky letitému výzkumu, expertíze a inovacím trendy. 7th Heaven není „beauty“ doplňkem, je specialistou.

Kategorie pleťových masek roste v evropském měřítku ročně o 23%. Trendy jsou jasné – přírodní složky, expertíza, efekt. Pleťové masky jsou tajnou zbraní každé ženy, efektivním a trendy pomocníkem, který si poradí s jakýmkoliv problémem, situací.

O tom vypovídá i průzkum 7th Heaven, jehož se zúčastnilo 1003 žen. Jak se věnují péči o pleť a jak si stojí pleťové masky v jejich rituálu?

  • 70% žen považuje péči o pleť za velmi důležitou nebo důležitou.
  • 61% žen věnuje péči o pleť (bez make-upu) do 60 min. týdně. 30% 60 – 90 min. 9% více.
  • V rámci péče o pleť používá 90% dotázaných denní a noční krémy jako hlavní pravidelnou kosmetiku, následuje pleťová a micelární voda, kterou používá téměř 70% dotázaných. Pleťové masky jsou v pořadí třetí a používá je 67% dotázaných žen.
  • 59% používá pleťové masky občas, jen 10% pravidelně.
  • Ženy řeší maskami prioritně hydrataci a výživu, následuje detox a hloubková očista pleti, používají je i jako prevenci vzniku vrásek a na podporu elasticity pleti. Nejoblíbenějšími maskami jsou slupovací masky, které preferuje třetina dotázaných.
  • Nejdůležitějším kritériem u jednorázových masek je pro ženy jejich jednoduchá aplikace, druhým kritériem je složení a poté deklarovaný efekt. Cena je čtvrtým rozhodujícím kritériem.
  • Informace o maskách či doporučení získávají ženy nejčastěji z médií - rubrik o kosmetických novinkách a z testů - 30%. 33% dotázaných žen pak nakupuje masky intuitivně dle potřeby.
  • 77% dotázaných žen pak kombinuje více značek pleťových masek, aniž by měla svého favorita.

Z průzkumu nám tedy vyplývá, že jednorázové pleťové masky mají v rutinní péči o pleť u žen své pevné místo bez ohledu na věk a nabízí se stále potenciál růstu.

Velkou výhodou pleťových masek je, že působí okamžitě – efekt na pleti vidíte už po pár minutách, ale také jsou skvělé v tom, že je můžete střídat a měnit podle toho, co právě teď vaše pleť potřebuje: rozjasnit, hydratovat, regenerovat, vyhladit či také hloubkově vyčistit. Pleť potřebuje v každém ročním období jinou péči a proto jsou ideálním pomocníkem právě jednorázové masky. Ty by se měly používat pravidelně, minimálně jednou týdně.

Základní řada pleťových masek 7th Heaven nabízí bahenní, slupovací a textilní neboli sheetové masky. Vyniká hravým designem balení. Více najdete na www.pre-wo.cz/7th-Heaven

Podzimními hity a novinkami jsou:

7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem obsahující hydratační kokosový olej a zklidňující mořskou řasu. Díky jílu má maska i vynikající čistící schopnosti. Pro posílení hydratace je optimální použití jednou týdně. Doporučená maloobchodní cena je 42,90 Kč.

7th Heaven slupovací maska růžová guava je složena z čistící guavy a plodů mangostany, které pomáhají zlepšovat a sjednocovat tón pleti. Je bohatá na vitamín C a další antioxidanty. Zajišťuje hloubkové čištění, redukuje zarudnutí pokožky, efektivně čistí i póry. Maska je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 42,90 Kč. Ideálních výsledků dosáhnete jejím pravidelným týdenním použitím.

Slupovací maska 7th Heaven růžový kaktus s jílem kombinuje ochranný efekt výtažků z růžového kaktusu a granátového jablka s vitamínem E, který bojuje s volnými radikály a společně působí proti poškození pleťových buněk. Jíl pak masce dodává detoxikační efekt. Doporučená maloobchodní cena je 42,90 Kč.

Celosvětovým hitem mezi maskami 7th Heaven jsou masky s zázračným čistícím efektem uhlí, které v kombinaci s dalšími přírodními ingrediencemi jako černý cukr či mořské řasy nebo jíl zajistí hloubkové pročištění a zjemnění pleti.

Novinkou je sheetová maska 7th Heaven detoxikační bublinková maska s uhlím. Ubrousek napuštěný uhlím, směsí badyánu a kyslíku, který začne na vzduchu bublat a pěnit, prostoupí hluboko do pórů, odkud odstraní nečistoty a přebytečný kožní maz. Je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pak pro problematickou pleť, u které redukuje zarudnutí míst s akné. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Další zajímavé novinky vám představíme v následujících článcích spolu s naším redakčním testováním.

Více najdete na www.pre-wo.cz/7th-Heaven

Reklama