P7110266.jpg

Přístroj na pleť proti známkám stárnutí nabízí masáže pomocí masážních kuliček se dvěma vyměnitelnými hlavicemi. Je inspirovaný profesionální péčí o pleť, takže člověk ušetří za návštěvu salónu a může si masáž dopřát v pohodlí domova, třeba večer u televize. Přesně tak jsem to dělala já. Hezky u seriálu. A za chvíli bylo hotovo.

S přístrojem se velice dobře a snadno pracuje. Pleť rozjasňuje, zpevňuje a hezky vyhlazuje. Nepatrné výsledky jsem viděla už po prvním použití, ale ještě lepší výsledek jsem zaznamenala potýdnu, kdy byla pleť viditelně pevnější. Již po prvním použití byla pleť na dotyk jemnější a pevnější. Zkoušela jsem už na pleť i jiné masážní produkty, ale Rowenta Lift Contour Massager se nyní zařadil mezi mé oblíbence. Masáž obličeje je totiž nejen užitečnou, ale také velmi přijemnou záležitostí. Po každém použití si říkám, že přesně tohle moje pleť aktuálně potřebovala. 

P7110233.jpg

Já osobně jsem přístroj používala s jedním nástavcem ráno se sérem a večer s pleťovým olejem. Rowenta Lift Contour Massager pomůže pleťovým přípravkům se lépe vstřebat a masáž zvyšuje jejich účinek. Druhý nástavec je vhodný zejména na masáž kolem očí, kde je dobré použít před tím i oční krém nebo gel. Masáž opět pomůže lepšímu vstřebání a pomáhá zmírnit otoky kolem očí a černé kruhy. Ranní masáž očního okolí se stala mým denním rituálem. Zmírnění otoku kolem očí bylo vidět hned. Navíc mi pomohl hezky zapracovat můj oblíbený oční krém.

Oceňuji, že lze zvolit intenzitu masáže. Někomu může vyhovovat větší intenzita, mně stačila menší. V klasickém režimu je masáž jemnější, v režimu boost pak nabírá na obrátkách.

FototzrtzJet.jpg

Vnější stimulace pokožky je jednou z nejlepších přirozených alternativ k probuzení kolagenu a procesu obnovy elastinu v kůži. Masážní přístroj využívá patentované technologie inspirované profesionálními technikami péče o pleť. Masáž stačí provádět každý den přibližně tři minuty, což rozhodně za krásnější a mladistvější vzhled pleti stojí.

Já jsem však používala přístroj ráno i večer a myslím, že pak jde vidět výsledek ještě lépe. A nejen, že jsem změny pozorovala já sama. I mé okolí si všimlo, že vypadá má pleť odpočatější a více svěží. Především jemné vrásky kolem očí se viditelně zjemnily, což je naprosto skvělý výsledek. A také masáže pomohly ke jendocení tónu pleti. To jsem zpozorovala už asi po týdnu používání. 

FotrttzoJet.jpg

Skvělé je, že se dá přístroj nabít v elegantním nabíjecím stojanu a následně s ním můžete klidně cestovat bez použití adaptéru do zásuvky. Na jedno nabití vydrží až 45 minut, což je při každodenním 3minutovém používání naprosto dostačující. Balení obsahuje také elegantní bílo-zlaté pouzdro, kam se celý přístroj i s výměnnou hlavicí bez problému vejde. Mě potěšilo, že se mi k tomu vešel i olej, sérum a oční krém, které jsem s přístrojem používala, když jsem vyrazila na filmový festival do Karlových Varů.

Doporučená cena je 4 999 Kč, což není zrovna málo. Ale na druhou stranu, pro ženy, které chodí pravidelně do salónu, se tato investice rozhodně vyplatí, protože jedna návštěva salónu stojí docela dost. A tento přístroj vám bude sloužit už roky.

P7110262.jpg

Také jsme psali: Nový salón krásy! Pro vás stále otevřeno…

Více na ROWENTA.CZ
6242c83d95307obrazek.png

Reklama