Máme pro vás přichystanou skvělou soutěž, ve které můžete vyhrát deset balíčků s péčí na nohy od značky NEUTROGENA®. Poprosíme výherkyně, aby nám napsaly, jak byly s krémy Neutrogena spokojené. Balíčky máme připraveny pro 10 z vás!

neutrogena

Co vám chceme pro péči o nohy doporučit?  Tipy pro přípravky s péčí o nohy od značky NEUTROGENA®

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný krém na nohy NORDIC BERRY

Výživný krém na nohy NORDIC BERRYBylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům ve vaší pokožce a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky.
Tento krém obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Pokožka vašich nohou bude den co den hebká a vyživená. Lehké nemastné složení je příjemné na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Tento krém napomáhá, aby byla pokožka vašich nohou den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 100 ml  169,90 Kč

NEUTROGENA® Expert v péči o suchá chodidla

Krémy na nohy od NEUTROGENA® s Norskou recepturou jsou charakteristické vysokým obsahem glycerinu, který formuje jejich silný hydratační potenciál a schopnost chránit pokožku před vnějšími agresory.

NeutrogenaKrémy na nohy s Norskou recepturou od Neutrogeny působí jako ošetřující zábal1,

  • Intenzivně regenerují i velmi suchou a popraskanou pokožku chodidel
  • Dlouhodobě ji hydratují
  • Posilují obranou funkci pokožky

Krémy na nohy od Neutrogeny obsahují celou řadu důležitých látek, které přinášejí okamžitou úlevu a pomáhají regenerovat, hydratovat a zjemňovat pokožku chodidel.

  • Panthenol urychluje buněčnou obnovu a proces hojení.
  • Bisabol působí protizánětlivě a zklidňuje citlivou pokožku.
  • Alantoin zvláčňuje a umožňuje odstartovat regeneraci pokožky.
  • Vysoký obsah glycerinu dodává přípravkům dlouhotrvající hydratační účinek.

NeutrogenaPéče na nohy od Neutrogeny Vás zbaví nepříjemného pocitu ze suché pokožky na nohách! NEUTROGENA® Výživný krém na suchá a poškozená chodidla je jediný krém na nohy

s efektem ošetřujícího zábalu, který přináší okamžitou úlevu a regeneruje pokožku již od 3. dne. Pokud Vás trápí rozpraskaná kůže nebo hluboké praskliny na patách vyzkoušejte NEUTROGENA® Krém na rozpraskané paty, který přináší viditelné výsledky již od 1. dne.

Čtete také:

Reklama