Nohy hrají zásadní roli v lidském životě. Zdravé jsou pro nás samozřejmým nástrojem k pohybu. Krásné zase symbolem atraktivních žen. Zdraví nohou a jejich půvab začíná především u chodidel. Hydratovaná a pěstěná chodidla jsou podmínkou radosti z pohybu a spokojenosti sama se sebou.

nohy

Vaše chodidla jsou v období jara a léta mnohem více vystavená zátěži než kdy jindy. Horko, rekreační sport a jiné venkovní aktivity dávají Vašim chodidlům pořádně zabrat. Pokožka se mnohem více potí a častějším mytím se zvyšuje její vysušování. NEUTROGENA® přináší účinná řešení pro Vaše suchá chodidla - Krémy na nohy s Norskou recepturou.

NEUTROGENA® Expert v péči o suchá chodidla

Krémy na nohy od NEUTROGENY s Norskou recepturou jsou charakteristické vysokým obsahem glycerinu, který formuje jejich silný hydratační potenciál a schopnost chránit pokožku před vnějšími agresory.
Krémy na nohy s Norskou recepturou od Neutrogeny působí jako ošetřující zábal1,

  • Intenzivně regenerují i velmi suchou a popraskanou pokožku chodidel
  • Dlouhodobě ji hydratují
  • Posilují obranou funkci pokožky

krémyKrémy na nohy od Neutrogeny obsahují celou řadu důležitých látek, které přinášejí okamžitou úlevu a pomáhají regenerovat, hydratovat a zjemňovat pokožku chodidel.

Panthenol urychluje buněčnou obnovu a proces hojení.
Bisabol působí protizánětlivě a zklidňuje citlivou pokožku.
Alantoin zvláčňuje a umožňuje odstartovat regeneraci pokožky.
Vysoký obsah glycerinu dodává přípravkům dlouhotrvající hydratační účinek.

Péče na nohy od Neutrogeny Vás zbaví nepříjemného pocitu ze suché pokožky na nohách! NEUTROGENA® Výživný krém na suchá a poškozená chodidla je jediný krém na nohy s efektem ošetřujícího zábalu1, který přináší okamžitou úlevu a regeneruje pokožku již od 3. dne2. Pokud Vás trápí rozpraskaná kůže nebo hluboké praskliny na patách vyzkoušejte NEUTROGENA® Krém na rozpraskané paty, který přináší viditelné výsledky již od 1. dne.

1 efekt kosmetického zábalu
2 klinická studie, 2004, 32 subjektů, aplikace 2x denně, 45,3% redukce suchosti po třech dnech

Všchny informace se týkají krémů: NEUTROGENA® Výživný krém na suchá a poškozená chodidla a NEUTROGENA® Krém na rozpraskané paty

Reklama