Volně dostupné zdroje uvádí okolo dvou miliónů těchto mazlíčků v našich domovech, lze tedy odhadem říci, že s námi žije pes anebo kočka v každé druhé domácnosti. V některých případech se jedná o oba zástupce pod jednou střechou, ale výjimkou rozhodně není i vícero pejsků na jedné adrese.

pes.jpg
Fotografie: Shuttershock

My všichni, co psy chováme, se shodneme na tom, že domácí mazlíčci nás stojí hodně času i úsilí. Lezou nám občas pěkně na nervy a někdy nás i docela omezují. To vše se násobí, pokud je chceme vystavovat nebo uspět na zkouškách, znáte to také?
Zároveň jsme ně ale velmi pyšní a rozmazlujeme je. Bojíme se o ně a přemýšlíme, co dělají, když nejsme spolu. Odpouštíme jim poškrábané podlahy, rozsápané sedačky, zničené věci i všudypřítomné chlupy. Snažíme se rozumět jejich potřebám a pečujeme o jejich zdraví – a nutno dodat, že někdy lépe než o to naše.

Pravidelná návštěva veterinárního lékaře i nákup kvalitních veterinárních přípravků, například v lékárně, jsou již dnes běžným standardem zodpovědného chovatele.
Synonymem pro kvalitní a komplexní péči o zdraví našich mazlíčků je i poměrně nová značka na našem trhu PET HEALTH CARE. Nabízí ucelenou řadu vysoce kvalitních veterinárních přípravků pro všechny, kteří svým miláčkům chtějí dopřát vše, co potřebují pro jejich zdraví a šťastný život.

Produkty PET HEALTH CARE jsou vyráběny českým výrobcem, který si stanovil uspokojovat požadavky náročných majitelů a chovatelů v oblasti péče o zdraví psů a vyhovět těm, kdo preferují v péči o mazlíčka přírodní látky a látky vlastní organismu. Dodržování velmi přísných nároků na kvalitu surovin a přesnost výrobních procesů jsou samozřejmostí.

PET HEALTH CARE zahrnuje širokou škálu veterinárních přípravků proti klíšťatům a blechám, a to bez použití insekticidů a hormonů. V portfoliu naleznete přípravky i proti vnitřním parazitům čistě na přírodní bázi, dále produkty určené pro péči o klouby až s pěti účinnými látkami či výživově hodnotnou péči o zažívání s probiotiky a sladkovodní řasou.

Nechybí ani oblíbené produkty zabývající se péčí o srdce, zuby, oči nebo o uši. Poslední jmenovaný je určen na rozpouštění ušního mazu nebo jako prevence vůči svrabu. Celou komplexní nabídku uzavírá řada unikátních šamponů – vybrat lze jemný či antiparazitární pro psy, kočky, štěňata a koťata.

Pokud to se zdravím svého mazlíčka myslíte opravdu vážně, pak je značka PET HEALTH CARE ideální volbou. Tato ucelená a široká řada kvalitních veterinárních přípravků je k dostání v lékárnách.

pet.jpg