Pisatelka s nickem PBD vzpomíná ve svém příspěvku na všechny své milované a prozradí i drobné památky, které nosí stále u sebe.

Dobrý den.
Na památku na babičky mám jen drobnosti- po té z mamčiny strany je to sada tři porcelánových misek a po té z taťkovy strany je to známka ,psí známka,kterou nosím na klíčích.Sada porcelánových misek je dekorace. Jsou to ale jen věci, to pouto, ty vzpomínky, to všechno – to mám stále při sobě, stačí zavřít oči a mohu si prohlížet jak fotografie, tak videa, která mám ve vzpomínkách:)

A památky mám i na různá místa,kde jsme byly, většinou jsou to hezké kamínky, které jsou popsané datem a místem –a ty mám na parapetech mezi květináči:)

A vlastně ještě něco, na mých klíčích jsou klíče-no kdo by to čekal,že..:) Ale jsou tam i vzpomínkové-klíče, které otevírali oboje dveře k jedné babičce, a vrata a dveře k druhé..a pro vzpomínku tam mám i klíče od bytu, kde jsme bydleli s partnerem dříve.

Věcné památky jsou fajn, nedám na ně dopustit-ale ty co mám v sobě,ty mě nikdy nikdo nevezme a občas je oprašujeme se setrou,rodiči..i i se širší rodinou:)

I když máme každý svůj vyměřený čas, tak ve vzpomínkách se každý milovaný a milující stává vlastně nesmrtelný:)

PBD

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

To je náhoda. Ty klíče nosím taky. Je to velmi příznačná památka – ale samozřejmě ta v srdci je největší :)
Děkuji, že jste napsala, mějte pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Památky po (pra)rodičích

  • Máte doma nějakou památku po mamince, po babičce, po tatínkovi, po dědečkovi, po tetě, pratetě…, na kterou nedáte dopustit?
    A nemusí jít o velké věci. Ale třeba i o prstýnek, náramek, knihu, památník…

Pište a klidně posílejte i fotografie (nejvýš dvě)
Budu se těšit

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: Kriminálním románem autorky Gillian Flynnové: Temné kouty a k tomu přidáme i antiperspirační krém Rexona.

ddddd

Reklama